1

גרשון מאמן מכבי תל אביב

במהלך יום שני בערב הושג סיכום בין הנהלת מכבי תל אביב ל-3 עונות עם פיני גרשון, החתימה הרשמית בין שני הצדדים צפויה בקרוב. דרוקר ישמש עוזרו. מזרחי התקשר לבירנבוים: מצטער, אתה מפוטר

יום שני 24 נובמבר 2008
שלמה חסיד

במכבי ת"א הכריזו הלילה על חזרתו הצפוייה של המאמן פיני גרשון לקבוצה. כזכור, במכבי תל אביב הוחלט לפטר את אפי בירנבוים לאחר התבוסה בירושלים, וכפי שפורסם בלעדית ב- TELESPORT ביום שישי בערב, נעשתה פניה לפיני גרשון שיבוא לאמן את הקבוצה.

כבר ביום שלישי תערוך מכבי אימון ראשון תחת הדרכתו של פיני גרשון ועוזרו החדש, שרון דרוקר.

גרשון התנה את חזרתו בחוזה לשנה וחצי, החתמת שלושה שחקנים חדשים בקבוצה, ושיתוף פעולה עם עוזר מאמן בכיר בדמותו של שרון דרוקר או ארז אדלשטיין ובסופו של דבר סוכם כי דרוקר יהיה עוזרו. בתחילה הקבוצה סירבה לבקשותיו של גרשון, אולם בשעות האחרונות הנהלת הקבוצה הסכימה לתנאים וכעת החתימה בין הצדדים היא רק עניין רשמי.

גרשון צפוי להרוויח במכבי תל אביב סכום כולל של יותר משני מיליון דולרȠנטו. דרוקר ישתכר כשליש מהסכום.

גרשון חוזר לקדנציה שלישית במכבי ת"א. הוא אימן לפני שנתיים וחצי החל מאמצע עונת 98-99 לשנתיים וחצי, העפיל לגמר היורוליג וזכה בסופרוליג. כעבור שנתיים הוא חזר לשלוש עונות, זכה בשני גביעי אירופה והפסיד בגמר שלישי ברצۙפות לצסק"א מוסקבה. לפני שנתיים וחצי עזב את הקבוצה ועבר לאמן ביוון את אולימפיאקוס, ממנה פוטר לפני 9 חודשים ללא שזכה בתואר.

מי שהודיע למאמן הנוכחי, אפי בירנבוים כי הוא מפוטר, הוא יו"ר הקבוצה שמעון מזרחי. מזרחי התߧשר לבירנבוים ואמר לו: "אני מצטער, אבל אתה מפוטר מהקבוצה. אל תגיע לאימון".

מאוחר יותר אמר מזרחי בתכנית "יציע העיתונות" "אפי לא רצה את גיא גודס כעוזר, למרות שאנחנו רצינו וחשבנו שזו טעות. לגודס היה יותר ניסיון אירופߐי מלאפי, וכאן הייתה הטעות שלנו. אבל אם היינו כופים על אפי את גודס היו אומרים שאנו כופים על המאמן שלנו. תמיד יהיה לאנשים מה להגיד".

תגובות

טלספורט בפייסבוק