פודולסקי ביקש לעזוב

מלך השערים של גרמניה ביורו 2008 וחלוצה של באיירן מינכן, ביקש לעזוב את הקבוצה בינואר. קלינסמן סרב: "אנחנו צריכים ארבעה חלוצים בסגל"

יום שני 24 נובמבר 2008
ליאור מיוחס

לוקאס פודולסקי (24), ביקש השבוע לעזוב את קבוצתו זו העונה השניה, באיירן מינכן. החלוץ הגרמני המצוין, לא מצליח למצוא את מקומו בקבוצה של יורגן קלינסמן, אותה קבוצה ששילמה כמעט 13 מיליון יורו על הטאלנט לפני שנה וחצי.

כשהוא מתחרה על מקום בהרכב עם לוקה טוני ומירוסלאב קלוסה, פודולסקי כבש העונה שלושה שערים ב-11 הופעות בליגה, ברובן שותף רק כמחליף. בליגת האלופות שותף פודולסקי בארבעה משחקים וטרם כבשĮ

"החלטתי לעזוב את באיירן בינואר." אמר פודלסקי ל-בילד. "דיברתי עם ההנהלה ואמרתי שאני רוצה לעזוב".

למרות ההצרות מצד החלוץ, בבאיירן כבר התבטאו בנושא והודיע שלא יוותרו על החלוץ, בשל הרצון לשמור על סגל רחב̠שיעמוד במשימות הקבוצה לאורך כל העונה.

החלוץ המוכשר סיים כזכור כמלך השערים של נבחרת גרמניה ביורו האחרון וסומן כבר במונדיאל 2006 כשחקן הצעיר המצטיין של הטורניר. הגרמני (ממוצא פולני), עבר למינכן בתחילת העונה שעברה מפ.צ. קלן, שם שיחק במשך 3 עונותȠורשם 46 שערים ב-81 הופעות.

בבאיירן מתכוונים להחתים את החלוץ האמריקאי לנדון דונובן בהשאלה החל מינואר, דבר שיקשה עוד יותר על פודולסקי למצוא דקות בבוואריה ואולי יסלול את הדרך שלו החוצה מהמועדון.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק