דיווח: ראמוס תמורת פאטו

במילאן רוצים להחתים את מגן ריאל מדריד ומוכנים "להקריב" את פאטו במטרה למצוא יורש למאלדיני. ואן דר וארט מבטיח: שוינשטיינגר בדרך לריאל

יום רביעי 26 נובמבר 2008
ליאור מיוחס


פאולו מאלדיני
צפוי לפרוש בתום העונה ובמילאן עוקבים אחרי מגנה המוכשר של ריאל מדריד, סרחיו ראמוס, מזה תקופה ארוכה והצביעו עליו כדמות היכולה להכנס לנעליים הߒדולות של הבלם האגדי.

ראמוס (22), מצוי על-פי שמועות, במערכת יחסים רעועה עם מאמנו ברנד שוסטר ובמילאן רוצים לנצל את התזמון להבאת השחקן לסן-סירו כבר בינואר הקרוב.

אחרי שבמילאן הבינו שהתזמון מצוין, כעת Ӕם יודעים שעליהם להציע הצעה טובה שתתאים לריאל ולצרכיה. ריאל נמצאת במצוקה קשה עקב מכת פציעות וזקוקה כעת לחלוץ בצורה דחופה, זאת בעקבות ההעדרות הממושכת (כנראה עד תום העונה), הצפויה לחלוצה ההולנדי רוד ואן-ניסטלרוי.

'הקוריۙרה דלו ספורט' מדווח הבוקר על הצעה של מילאן לטרייד בין סרחיו ראמוס וחלוצה הברזילאי הצעיר אלכסנדר פאטו, זאת לאחר שריאל התעניינה לאחרונה בחלוץ הברזילאי.

כמיטב המסורת בתקשורת האיטלקית, כבר מדברים על מחליף לפאטו במדי הרוסונרי כשהשם החם הוא אדריאן מוטו, הרומני של פיורנטינה.

בינתיים ובלי שום קשר (כנראה), ההולנדי של ריאל מדריד, רפאל ואן דר וארט התבטא הבוקר בתקשורת הגרמנית והבטיח שבסטיאן שווינשטיינגר, שחקנה של באיירן מינכן, יגיע בקרוב לבלנקוס.

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק