1

ההפסד עליי ולא על אפי

אתמול אמר פיני גרשון שהפסד או ניצחון מול מלאגה יהיה שייך לאפי בירנבוים יותר מאשר לוĬ אך היום לאחר ההפסד חזר בו פיני מהדברים. ליאור אליהו: "הפסד קריטי"

יום חמישי 27 נובמבר 2008
שלמה חסיד
אוהדי מכבי ת"א הכינו לפיני גרשון קבלת פנים חמה כולל שלט שהגדיר אותו כ"פיני פוטר", אך מאמן ותיק וגדול ככל שיהיה, פיני גרשון כנראה לא קוסם וגם הוא לא הצליח לעשות הוקוס פוקוס כדי לסחוף את מכבי המקרטעת לניצחון במשחק החשוב.

פיני גרשון אמר לאחר ההפסד "כל מה שאפשר לעשות ביומיים וחצי זה אילוץ. אתמול אמרתי שניצחון או הפסד יהיה שייך יותר לאפי, אבל עכשיו אני לוקח את ההפסד עליי. המומנטום היה&nbsɰ;שלהם במחצית הראשונה מהשלשות שהם עלו ל12-14 הפרש, אבל ידענו שזה יחלוף ואמרתי את זה לשחקנים אבל עדיין היה להם אחוזים טובים מהשלוש גם בהמשך, בכל מקרה לא שם הפסדנו את המשחק אלא יותר בגלל טעויות שלנו ואיבודי כדור רבים מידי".

ליאߕר אליהו אמר בסיום: "הם שיחקו מצויין ומגיע להם שאפו. לבוא לפה למגרש שלנו עם הקהל המטורף ולשחק ככה זה ממש לא פשוט אז מגיע להם קרדיט". 

לגבי המצב במכבי אמר אליהו: "אצלנו עדיין מורגש הבלגאן. ברור לכולם שזה לא אידיאלי להחליף מאמן באמצע העונה אבל כמובן שאנחנו מקבלים את פיני בברכה. ההפסד היום היה קריטי אבל אני מקווה שנתקן את המצב בהמשך. המקום בטופ-16 מתנדנד וצריך פשוט לנצח את המשחקים שנשארו".

עומרי כספי: "בחלק גדול Ӟהמשחק היתה לנו רמת אנרגיה מטורפת. הקהל דחף אותנו ואני מקווה שהוא ימשיך להיות איתנו. צריך להמשיך בקו הזה עם האנרגיה והביטחון ואני מאמין שעוד נראה טוב העונה. אחנו בשלב הראשון של ההכרות עם פיני ואני צריך להוכיח את עצמי בכל פעם שאני עולה על המגרש".


עוד בבית של מכבי, אולימפיאקוס הצליחה להשיג ניצחון חוץ 98:93 בלה מאן, הרבה בזכות ערב קליעה נהדר של גריר, שקלע 26 נקודות. משחק טוב גם להלפרין, שקלע 15 נקודות, הוריד 5 ריבאונדים, והוסיף עוד 4 אסיסטים.

בלה מאן, הקלעים הבולט היו ספנסר עם 19 נקודות, ומיודענו דיוויד בלוטנת'אל עם 18. 

במשחק צמוד נוסף בבית, ציבונה הצליחה בציפורניים לנצח בבית את אבלינו 82:79 אחרי הארכה. 

Ȋדאבור קוס המצויין, תרם 23 נקודות לביתיים, כשבאבלינו, כריס וורן היה המצטיין עם 20 נקודות. 

כרגע, אולימפיאקוס מוליכה את הבית עם 4 ניצחונות והפסד אחד מחמישה משחקים, כלציבונה יש מאזן זהה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק