רמהש הפתיעה את בש

לאומית: חניכיו של גיא לוי, איבדו פעמיים יתרון בהפסד צורם בבית 3:2 מול עירוני רמת השרון. במשחק נוסף הפסידה קרית אתא 2:0 להפועל כפר סבא

יום שני 01 דצמבר 2008
מערכת TELESPORT
 המחזור ה-12 בליגה הלאומית נמשך גם היום (שני). הפועל כבר סבא הצליחה להשיג ניצחון 0:2 חוץ מרשים אל מול האחרונה בטבלה, עירוני קרית אתא. במשחק נוסף הפתיעה רמת השרון 2:3 את הפועל באר שבע.

האורחת, השיגӔ שער ראשון כבר בדקה ה-35, כאשר עשהאל בן שבת כבש. במחצית השנייה השלים רועי דיין את השני עבור כפר סבא ואת הניצחון. כפר סבא מדורגת כעת לאחר הניצחון במקום השביעי בטבלה.

במשחק ההשלמה הנוסף שנערך היום, הפתיעה רמת השרון 2:3 את הפועל באר שבע באיצטדיון 'וסרמיל'. מסתבר, שחניכיו של גיא לוי לא עמדו בלחץ של המקום השני, למרות שאורן ניסים כבש לבאר שבע בדקה ה-57 את היתרון, אבל חמש דקות לאחר מכן, אלכס לויט איזן את התוצאה. 

המשחק המצויין המשיך להפתיע, ובדקה ה-65 דנדי אוקונגו העלה שוב את באר שבע ליתרון, אבל היתרון שוב החזיק רק חמש דקות, עד שלויט איזן. בתוך תוספת הזמן, באר שבע כבר הסתפקה בתיקו, אבל גל גבע הצליח לכבוש ולגנוב שלוש נקודות. באר שבע עדיין מדורגת במקום השלישי למרות ההפסד המפתיע.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק