הרצליה הובסה. הדרי התפטר

מכבי הרצליה ספגה את הפסדה השמיני ברציפות 3:0 לעירוני רמת השרון. הקהל קילל את המאמן שמעון הדרי שהחליט להתפטר. היו"ר אריאל שיימן גער בשחקנים. במשחק נחסף, הפועל ר"ג וכפ"ס נפרדו בתיקו 0:0

יום שני 08 דצמבר 2008
אשר גולדברג, אביחי קרבצ'יק
 מכבי הרצליה ספגה היום תבוסה קשה כשספגה את הפסדה השמיני ברציפות, הפעם 3:0  לעירוני רמת  השרון שלא נחשבת לקבוצה טובה בלאומית ושנלחמת עם הרצליה נגד הירידה.

שמעון הדרי, שהחליף לפני כחודש וחצי את אייל לחמן כמאמן ۞כבי הרצליה ונחל חלק מסדרת ההפסדים, הודיע הערב מיד בתום משחק ההפסד 0:3 לעירוני רמת-השרון על רצונו לסיים את תפקידו כמאמן הקבוצה. 

יו"ר הקבוצה, אריאל שיימן קיבל את הבקשה ויענה לה עוד הלילה. כבר מחל יחלו חיפושים אחר מועמד לאימון הקבוצה.Ġשמעון הדרי הוזכר בימים האחרונים כמי שיעלה צפונה לאמן את הפועל קריית-שמונה מליגת העל.

דובר מכבי הרצליה, בני בקלו אמר הערב: "8 נקודות ליגה מתוך 39 אפשריות זה מעט מדי ונראה שהכל קשור לטעויות בבניית סגל הקבוצה בתחילת העונה".

שחקני הרצליה נראו אנמים וכבר בדקה ה-25 עלתה רמה"ש ליתרון משער של חואן סאנצ'ז הקולומביאני, אחרי יציאה גרועה של איתמר ניצן.

רמת השרון הייתה קרובה להכפיל את התוצאה כבר במחצית הראשונה, אך חוס מזל ۞שווע  מנע ממנה שער שני.

הרצליה זכתה להזדמנות  להשוות בדקה ה-60 כשנשרק לזכותה כדור עונשין מ-11 מטרים, אך הקפטן אסי משיח בעט את הכדור גבוה מעל השער.

השער השני של רמת השרון הגיע בדקה ה-85 כשחיים שאבו ניצל Әעות נוספת של ניצן. אלכס לויט קבע את תוצאת המשחק בזמן פציעות.

בסיום החל הקהל ההרצלייני לקלל את המאמן הדרי . אחח הטענות של האוהדים היא הצבתו של משיח בקישור והוצאתו של שי ביטון כמחליף.
יו"ר מכבי הרצליה, אריאל שיימן, עזב בזעם את האצטדיון סמוך לסיום וגער בשחקניו, בינהם ריף מסיקה.

הפועל כפר סבא - הפועל רמת גן 0:0

חניכיו של יובל נעים הוסיפו נקודה למאזנם וחלפו על פני הפועל באר שבע בדרך למקום השני, כשהם רחוקים מהמוליכה, הפועל חיפה, מרחק 9 נקודות. כפ"ס, עם עוד משחק ללא ניצחון בבית, נותרה שביעית בטבלה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק