שכטר תמורת קמנאן ואסוס

לותר מתאוס טוען כי החלוץ איתי שכטר תקוע ואינו יכול להשתדרג מקצועית במכבי נתניה.Ƞמתאוס מעוניין ביאניק קמנאן וג'ונתן אסוס, תמורת איתי שכטר, שחולם על אירופה

יום רביעי 10 דצמבר 2008
אשר גולדברג

איתי שכטר הוא האכזבה הגדולה של מכבי נתניה העונה. אכזבה בעיקר בגלל יחסיו המקߦועיים עם המאמן הגרמני לותר מתאוס, שאינו מחזיק מחזיק מהחלוץ מבחינת ההשקעה שלו באימונים ובמשחקים אבל בעיקר מהתקופה הדלה שלו בקו הקדמי, יכולת אישית בלבד שפוגעת במשחק ההתקפי הקבוצתי. 

מתיאוס מודע לעובדה שמנסים לסדר לשכטר קבוצה באירߕפה אבל הוא לדבריו גם מודע למציאות ששום מועדון רציני לא ייקח אותו על פי יכולתו הנוכחית. אולי רק קבוצה בלגית קטנה, בגלל קשרים של סוכנים וחישובים כלכליים שלא יכניסו לקופתו של דניאל יאמר סכומים משמעותיים.

מתאוס מוכן לשחרר את שכטר תמורת חיזוק הולם שישאәר את מכבי נתניה בתוך המאבק על תואר האליפות.

בימים האחרונים עלתה הצעה שלפיה יעבור שכטר למכבי ת"א, תמורתם של הצרפתים של מכבי יאניק קמנאן וג'ונתן אסוס. מכבי ת"א, ובעיקר המאמן שלה אבי נמני, היו רוצים לראות את שכטר אצלם. הם ימתינו מߢט לפני שיובילו מהלך של מו"מ בנושא אסוס וקמנאן, שצריך לשכנעם לעבור לנתניה.

שכטר עצמו חולם על מעבר לאירופה וברור לו שהליך כזה בפגרת חודש ינואר בחורף האירופי לא תעשה טוב לקריירה שלו ורצוי להגיע אחרי עונה גדולה בישראל ולא במהלך ויכוח מקצועי עם המאמן. 

תגובות

טלספורט בפייסבוק