7

אין לנו סיכוי לזӛות באליפות

ליברפול מוליכה את הפרמייר-ליג, אבל המנג'ר שלה ראפה בניטס אמר בראיון שערורייתי ל"סאן": צ'לסי, יונייטד וארסנל מועדונים גדולים עם יכולות פיננסיות גבוהות משלנו"

יום שישי 12 דצמבר 2008
מערכת TELESPORT
 אוהדי ליברפול שכבר 20 שנים לא ראו אליפות באנפילד יכולים העונה לחלום שסוף סוף זה יקרה, כאשר הקבוצה שלהם מוליכה את הפרמייר-ליג עם יתרון נקודה על פני ۦ'לסי.

אולם אתמול יצא ראפה בניטס, מנג'ר הקבוצה בראיון שערורייתי למדי ל"סאן" האנגלי ומבחינתו לליברפול אין שום סיכוי לזכות בתואר.

בניטס אמר לסאן: "האליפות לא תלוייה בנו אלא בצ'לסי, יונייטד וארסנל. כדי לזכות ߑאליפות אנחנו צריכים שהמועדונים האלה ימעדו משום שהם בעלי יכולות פיננסיות גבוהות משלנו ומועדונים גדולים יותר".

הראיון הזה הוא די שוק עבור אוהדי ליברפול והבעלים שלה, במיוחד לאור העובדה שליברפול שועטת בצמרת ומוליכה את הפרמייר-ליג בעונה מצוייӠת שלה.

בניטס אף הרחיק והשווה את ליברפול לולנסיה, איתה זכה באליפות ספרד: "ליברפול היא כמו ולנסיה. אני זכיתי באליפות עם ולנסיה משום שברצלונה וריאל מדריד היו בתקופות מעבר וניצלנו את זה. קשה לי להאמין שגם יונייטד,צ'לסי וארסנל יהיו לא יציבות Ӝאורך כל העונה".

מאז מונה בניטס למנג'ר ליברפול ב-2004 הוא הביא למועדון זכייה בליגת האלופות וגם זכייה בגביע האנגלי, אבל נכשל פעם אחרי פעם בליגה. לאור ההתבטאויות המוזרות שלו, לא קשה להבין מדוע.

צילום: רויטרס

תגובות

טלספורט בפייסבוק