אלרדייס ברוך הבא

אנגליה: מאמנה החדש של בלקבורן רוברס, סם אלרדייס הגיע ואיתו הניצחזנות לאחר 0:3 על סטוק סיטי. סנדרלנד השפילה 1:4 את האל סיטי, גם פולהאם הביסה. אסטון וילה גברה על ווסטהאם בחוץ

שבת 20 דצמבר 2008
מערכת TELESPORT
 בהעדרם של הקבוצות הגדולות, שישחקו רק מחר (ראשון), התפנתה הליגה האנגלית לקבוצות הפחו۪ "זוהרות". עם מאמנה החדש, סם אלרדייס, בלקבורן השיגה ניצחון חשוב 0:3 על סטוק סיטי. 

מחצית ראשונה יוצאת מהכלל, כאשר בני מקראתי החלוץ הדרום אפריקאי, כבש כבר בדקה התשיעית בפנדל וגם בדקה ה-27 העלה את הרוברס ל-0:2. בין הצמד של מקארתי הוסיף ג'יסון רוברטס שער נהדר (18) שחתם את הסיפור דיי מהר - 0:3 לבלקבורן.

סנדרלנד, גם עם מאמן חדש, השיגה ניצחון דיי מפתיע 1:4 על האל סיטי. מאלברק החל את החגיגה כבר בדקה ה-10, אבל האל סיטי עודĠהייתה בתמונה כאשר ניקי בארמבי איזן בדקה ה-18. למרות זאת רק קבוצה אחת שיחקה מצויין, כאשר זייטה (78) כבש שער עצמי אומלל ועוד ריקרטס מהאל סיטי הורחק. ג'ונס (84) וסיסה (90) המצויין סגר את הסיפור לסנדרלנד.

גם בולטון רוברס השיגה ניӦחון דיי נדיר העונה כאשר ניצחה 1:2 את פורטסמות' של סשה גאידמק. מת'יו טיילור כבש כבר בדקה הראשונה, וגארדנר הוסיף שער שני בתוך שלוש דקות. בדקה ה-20 קראוץ' ניסה לצמק, אך זה לא הספיק. 

במשחק נוסף פולהאם גברה 0:3 על מידלסבורו. בולארד כבש את הראשון בדקה ה-40, דני מרפי הוסיף בפנדל במחצית השנייה (53) ודמפסי סגר את הסיפור 6 דקות לאחר מכן. 

במשחק נוסף גברה אסטון וילה 0:1 את ווסטהאם, לאחר ששברה שיא שלילי של מעל כעשור שלא ניצחה באפטון פארק, כאשר ג'ייߞס מילנרס בדקה ה- 78 העניק את שער הניצחון לאורחת, שהעפילה למקום השלישי בטבלה.

תמונה: רויטרס.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק