הנבחרת פתחה עם ניצחון

טורניר ההכנה באמסטרדם: נבחרת ישראל פתחה הערב עם ניצחון מוחץ, 72:104 על מכללת מריון פרנסיס. ץביקה שרף: "עשינו מה שרצינו, התחלה טובה לטורניר"

יום רביעי 24 דצמבר 2008
ארז דיקפלד
נבחרת ישראל בכדורסל פתחה היום את טורניר ההכנה המסורתי באמסטרדם כשניצחה את מכללת מריון פרנסיס, אוניברסיטה ממערב קרוליינה בתוצאה 72:104. 

צביקה שרף פתח את המשחק עם החמישיה הצעירה הכוללת את רביב לימונד, יוגב אוחיון, יובל נעימי, אלי۩י כדיר ורוברט רות'בארט. ישראל שלטה לכל אורך המחצית הראשונה ואת הרבע הראשון סיימה ביתרון 23:29. בתום המחצית הפער כבר עמד על כ-20 נקודות, 38:58. קצב הריצה של הנבחרת המשיך גם במחצית השנייה ובסיומו של המשחק 104:72 לנבחרת הישראלית.

צביקה שӨף אמר לאחר המשחק: "בשביל משחק ראשון היה מצויין, כל שחקני הסגל שיחקו והיו טובים. שלטנו במשחק ועמדנו במטרות שלנו ובמה שרצינו לעשות. ביום שישי נשחק נגד קבוצתו של שיבק, אמסטרדם אלופת הולנד ונתקדם עם הזמן".

אלישי כדיר, קלע 12 נקӕדות הערב,  נבחר על ידי מארגני הטורניר למצטיין המשחק וכן בלט שוטבין שקלע 18 נקודות. עוד בלטו רביב לימונד עם 12 נקודות, שון דניאל עם 11 נקודות, יוגב אוחיון עם 9 נקודות ויובל נעימי עם 8 נקודות.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק