תכנית 2009/10 של שניידר

מכבי ת"א סימנה איקס על העונה הנוכחית והמטרה היא להישאר במרכז הטבלה. אין כסף נוסף משניידר אשר יגיש תכניӪ לעונה הבאה: "אליפות בתקציב של פחות מ-50 מיליון שקלים". לאוהדי מכבי ת"א כדאי להירגע העונה

יום רביעי 24 דצמבר 2008
אשר גולדברג
מנג'ר מכבי תל-אביב, אבי נמני, שוהה בארה"ב בחופשה פרטית. גם הבעלים אלכס שניידר בחופשה וכך גם ראשי המועדון אביב בושינסקי ועוזי שעיה. נמני שולח את כל מי שמודאג ממצבה של הקבוצה לסיום העונה בחודש מאי.

במכבי תל-אביב משלימים עם העובדה שהעונה הנוכחית אבודה והתארים שנשארו בקופה, גביע המדۙנה וגביע הטוטו אינם מציתים את הדמיון ואת הסיכויים.

גורם במכבי תל-אביב סיפר: "העונה הזו בלשון הקלישאה במכבי תל-אביב כבר רוצים שתיגמר. שמו וסימנו עליה איקס. כולם ובעיקר הבעלים אלכס שניידר מבינים זאת, שניידר אפילו לא ראה את המשחק האחרון מול בני-סכנין".

אלכס שניידר מתכוון להגיע לישראל בסוף חודש ינואר-תחילת פברואר. שניידר, המרבה לשוחח עם אבי נמני, בדק אפשרות לפגישה ביניהם בארה"ב או בקנדה בסוף השבוע, אך הרעיון לא ייצא אל הפועל והשניים יפגשו בעת הגעתו של הבעלים לישראלĮ

שניידר יגיש למכבי תל-אביב תכנית עבודה והכנה לעונת 2009-2010 כשתקציב הקבוצה יקוצץ ביותר מ-30 אחוזים ויעמוד על סכום של בין 40 עד קרוב ל-50 מיליון שקלים. התכנית תיהיה מפורטת וברורה מבחינת שחרורם של רבים משחקני הקבוצה הנוכחית ועיקרה בחירה מקצועי۪ עם חשיבה עמוקה יותר בשחקנים חדשים ישראלים וזרים.

השמות שהכוונה היא לשחררם בינואר או בסיום העונה במאי מתחילה בשוער דרוגסלאב יבריץ', דולי ג'ונסון, ג'יזרמו ישראלביץ', יניב עזרן, יאניק קמנאן, רודי חדד, ג'ונתן אסוס, איליה יבוריאן ואיגור טומאסיץ'. לשחקנים ישראלים אחרים תימסר הודעה רק בחודש מאי בסיום העונה. אלכס שניידר לוקח דוגמא מארקדי גאידמק ומבחינתו אפשר וצריך בחצי מתקציב המועדון להביא אליפות.

שניידר לא אוהב את כוונת גורמים שונים מבין האוהדים להפעיל עליו לחץ דרך הפגנות ואמירות להזרים כסף נוסף כבר בינואר לחיזוק. מקורב לבעלים אמר: "פעולת מחאה של האוהדים תגרום לשניידר לפעול אחרת ולהסתגר. ברבע שהאוהדים יכתיבו את הדברים שניידר לא יהיה שם".

בנושא החיזוק בינואר הקרוב כבר הוחלט שרכש זר או ישראלי יגיעו רק תמורת שחרור שחקߠים חתומים.

תגובות

טלספורט בפייסבוק