ארסנל הולכת על ארטטה

התותחנים יציעו כ-12 מיליון פאונד לאברטון עבור הקשר הספרדי המצויין מייקל ארטטה, שצפוי להיכנס למשבצת של ססק פברגאס הפצוע. ואגנר לאב על הכוונת של אברטון

יום רביעי 31 דצמבר 2008
מערכת TELESPORT
&nɢsp;ארסן ונגר, המנג'ר של ארסנל ממשיך לחפש מועמדים לחיזוק הקבוצה בינואר. ונגר מעוניין לחזק את התותחנים בחלוץ נוסף וקשר אחורי, שייכנס למשבצת של ססק פברגאס הפצוע, שייעדר 4 חודשים.

היום (רביעי) מדווח "הסאן" הלונדוני שמייקל ארטטה, הפۜיימקר הספרדי הנהדר של אברטון, הוא המטרה מספר 1 של ונגר, שקיבל אור ירוק מהנהלת הקבוצה לנסות לצרפו.

ארסנל תציע לאברטון כ-12 מיליון פאונד עבור הכוכב הספרדי שלה, שכבש צמד במחזור הליגה האחרון מול סנדרלנד. המנג'ר של אברטון דייויד מויס מסרב לשחרר אתȠהכוכב שלו, אולם הקשיים הכלכליים של הכחולים עשויים לזרז את העיסקה.

ונגר מאמין שארסנל יכולה עדיין להאבק עוד העונה על אליפות אנגליה ולכן הוא מעוניין לצרף שחקן מנוסה ולא שחקן שייקח לו זמן להתאקלם לליגה האנגלית.

זו העונה החמישית ۩ל ארטטה בפרמייר-ליג ויותר חשוב מכך, הוא יוכל לשחק עם ארסנל בליגת האלופות, למרות ששיחק כבר העונה במדי אברטון בגביע אופ"א.

אברטון סובלת מפציעות של החלוצים הבכירים שלה, איגביני יעקובו, לואיס סהה וויקטור אניצ'בה והיא רוצה לפנות מזוߞנים כדי לצרף את ואגנר לאב, חלוץ נבחרת ברזיל וצסק"א מוסקבה.
 

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק