סן אנטוניו ממשיכה לנצח

טוני פארקר סחף את סאן אנטוניו לניצחון על הקליפרס 84:106 והספרס ממשיכה לבסס את מקומה בראשות הבית המזרחי. גוש' הווארד הוליך את דאלס לניצחון 94:99 על הניקס.

יום שישי 09 ינואר 2009
מערכת TELESPORT

שני משחקים בלבד שוחקו הלילה בליגה הטובה בעולם. שתי הקבוצות הטקסניות ̭ סן אנטוניו ודאלאס ניצחו בבית את הקליפרס והניקס בהתאמה, אך לספרס המשתפרת זה הלך קל הרבה יותר.

סאן אנטוניו ספרס - לוס אנג'לס קליפרס 84:106

זה היה לילה נפלא עבור החבורה של טים דאנקן וטוני פארקר. ̻פארקר קלע 19 נק' והוביל את סאן אנטוניו לניצחון 84:106, התשיעי בעשרת משחקיה האחרונים.

הקליפרס אמנם הובילו בהפרש של 9 נקודות במהלך הרבע השני אבל הספרס עשו ריצה של 15-31 ברבע הרביעי והנחילו ללוס אנג'לס הפסד תשיעי ברציפות.
רוג'ר מייסון, אקס הפועל ירושלים, הצטרף לערב הנפלא של הספארס, קלע 18 נק' והוסיף 5 ריב'. טים דאנקן (8 נק') חילק לא פחות מ-9 אסיסטים ונראה מצויין ומייקלל פינלי (15 נק') ומאנו ג'ינובילי (13 נק') דחפו את הספרס לניצחון סוחף.

בשורӕת לוס אנג'לס בלטו אל ט'ורנטון ואריק גורדון (21 נק' כ"א) כשאליהם מצטרף מרכוס קאמבי עם 9 ריב'.


דאלאס מאבריקס - ניו יורק ניקס 94:99

זה לא היה קל כמו שקיוו בדאלאס ערב המשחק אך בסופו של דבר המאבריקס מ۩יגים ניצחון, 22 במספר העונה, מול הניקס. דירק נוביצקי (10 נק') אמנם לא היה במיטבו אך חבריו לקבוצה היו שם כדי לכפר על יכולתו הירודה. ג'וש הווארד קלע 19 נק' עבור דאלאס והוסיף 7 ריב'. אליו הצטרף ג'ייסון קיד עם 16 נק' ושני סלים מכריעים מאוד ברבע הרביעי.

הניקס הצליחו אמנם להיות צמודים לדאלאס לאורך כל המשחק ויוכלו, למרות ההפסד, להתעודד מיכולת קבוצתית גבוהה מול אחת מהקבוצות החזקות בליגה. בלטו בשורות הניקס: כריס דוהון עם 24 נ'ק ו-7 אסיסטים, ווילסון צ'נדלר עם 20 נ'ק ואל הארינגטון (14 נק' ו-5 רәב').

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק