1

חיפה ניצחה את אשקלון

ליגת ווינר: בצל המצב ۑדרום, עלתה עירוני אשקלון צפונה והפסידה ברוממה 79:68 למכבי חיפה במסגרת משחק הנעילה. אור איתן: "המצב שלנו לא אידאלי"

יום שני 12 ינואר 2009
שלמה חסיד

 במסגרת משחק הנעילה במחזור ליגת ווינר בכדורסל, אירחה מכבי חיפה ברוממה את אליצור אשקלון שהפסידה 79:68 לירוקים, שלא הפעילו יכולת גבוהה מדי. 

ברבע הראשון עירוני אשקלון עוד הייתה בתמەנה, כאשר רשון טרנר היה הבולט, אבל משה מזרחי היה זה שהעלה את חיפה ליתרון ב-5 נק' בסיומו 18:23 לירוקים. ברבע השני עדיין אשקלון הייתה בתמונה בזכות עמית תמיר המצוייין, אבל דרון פרקינס המצויין השאיר את היתרון לחיפה במחצית - 34:40. 

ברבע השלישי חיפה כבר פתחה פער דו ספרתי, מה שהותיר את אשקלון מבולבלת ולא מתאומת - 50:60 למכבי חיפה. הרבע האחרון היה בעיקר לפרוטוקול ודברון ג'פרסון ביחד עם רונלד רוס המשיכו להנות מתחת לסלים - 68:79 בסיום.

הרבו בחיפה: ג'פרסון 14 נק', פרקינס 13 נק', סיילס 12 נק'. הרבו באשקלון: בארט 18 נק', טרנר וקלי 13 נק'.

פרקינס ממכבי חיפה אמר בסיום: "שיחקתי טוב במחצית ה۩נייה והשגנו את הניצחון. אנחנו מתחברים ונראים טוב, אנחנו רק רוצים להמשיך כך. אנחנו צריכים לנצח, לא הרבה מאמינים בנו, אבל אנחנו מאמינים בעצמנו".

אצל המפסידים, אור איתן אמר בסיום: "ההגנה של חיפה מצויינת והיה לנו מאד קשה. לې מצאנו את הכיוון שלנו עדיין, המצב שלנו לא אידאלי, אבל זה לא תירוץ. אני מרגיש טוב וחם לי בלב לראות את האוהדים מגיעים לכאן. יש לנו הרבה עבודה,ואנחנו נשתפר בעתיד".

תגובות

טלספורט בפייסבוק