7

אשחק עם סרט שחור

קנוטה לא לבד. מגנה של ריינג'רס הודיע שיופיע למשחק הליגה עם סרט שחור על זרועו, זאת כמחאה על "ההתנהגות הברברית" של ישראל כלפי העם הפלסטיני

שבת 17 ינואר 2009
מערכת TELESPORT
מאג'יד בוחרה, מגנה של ריינג'רס הסקוטית, הודיע שיופיע למשחק הליגה הקרוב של הקבוצה כשסרט שחור על זרועו. המגן, מוסלמי אדוק, סיפר שהוא לוקח בחשבון את הסיכון והסנקציות הצפויות בעקבות הבעת מסר פוליטי על כר הדשא.

"כמוסלמי, נוגע לי מאוד הסבל של אחיי ואחיותי הפלסטינאים כתוצאה מהߔתנהגות הברברית של ישראל", אמר בוחרה והוסיף: "ההרג הזה חייב להפסק, וזו דעתו של כל מי שרואה את התמונות שמגיעות מעזה".

המגן מודע לכך שהוא צפוי להיענש: "כל אחד צריך להביע מחאה בדרך כלשהי, אני לא רוצה לחשוף את עצמי לעונש, אבל אەפיע למשחק הליגה הקרוב עם סרט שחור כאות מחאה ואבל".

בוחרה דיבר על המחאה של פרדי קנוטה, שחשף השבוע חולצה עם הכיתוב 'פלסטין' בשלל שפות, זאת לאחר שכבש שער במשחק הגביע מול דפורטיבו לה-קורוניה: "מה שקנוטה עשה זה כבוד לכל Ӕמוסלמים ואני תומך בו ומחזק אותו על כך".

קנוטה זכה לשבחים בעקבות המעשה, ומשגרירות פלסטין בספרד אף קיבל הצעה לשלם את הקנס שספג מההתאחדות הספרדית. החלוץ המוסלמי קיבל כרטיס צהוב אחרי שחשף את החולצה ובהמשך ספג גם קנס של 3000 יורו בעקבות המעשה.


תמונות: Gettyimages

תגובות

טלספורט בפייסבוק