אני שידרגתי את צ'לסי

אברהם גרנט התראיין ל"ניו אוף דה וורלד" הבריטי והשיב לביקורות של מוריניו: "אנשים שוכחים שלקחתי את צ'לסי במצב קשה מאוד והחזרתי אותה למסלול". ג'ו קול סיים את העונה

יום ראשון 18 ינואר 2009
מערכת TELESPORT
 ז'וזה מוריניו, המנג'ר של אינטר אמר לא מזמן שאברהם גרנט, שהחליף אותו בעונה שעברה כמנג'ר צ'לסי "לא עשה כלום עבור המועדון" במהלך שבעת החודשים שלו כמאמן הקבוצה.

גרנט, שנהנה בינתיים מהחופש ולא מאמן שום קבוצה, השיב לביקורת של מוריניו כאשר התראיין ל"ניו אוף דה וורלד" הבריטי.

גרנט סיפר על השגיו בצ'לסי ואמר: "אוהדי Ӧ'לסי צריכים לזכור שמוריניו לא השאיר לי קבוצה אלופה. שקיבלתי את צ'לסי היא היתה במקום השישי ופתחה את העונה רע מאוד. האווירה בקבוצה היתה רעה מאוד, הביקורות קטלו אותנו. המשחק האחרון של מוריניו היה התיקו המביש מול רוזנבורג בליגת האלופות".

גרנۘ המשיך בביקורת העקיפה ואמר: "מוריניו עזב את צ'לסי יומיים לפני המשחק מול מנצ'סטר יונייטד האלופה כשהוא ידע שלמפארד, קראבליו ודידייה דרוגבה פצועים. למרות המצב הלא טוב אני הסכמתי להחליף אותו כמאמן צ'לסי. נהניתי מתפקידי כמנג'ר מקצועי בצ'לסי. מוריניו הסכים שאבוא. הוא היה המאמן ואני עזרתי לו. הרגשתי שזה תפקיד מאוד חשוב אבל דברים לא הלכו כמו שצריך. עם הרבה מחשבה והרבה עבודה קשה החזרתי את צ'לסי למסלול הנכון".

ג'ו קול סיים את העונה


הצרות של צ'לסי נמשכות. פליפה סקוߜארי, שסופג העונה ביקורות קשות על יכולתה של קבוצתו, יצטרך להסתדר עד סוף העונה ללא ג'ו קול, קשר נבחרת אנגליה.

קול קרע את אחת מרצועות רגלו במשחק הגביע באמצע השבוע שעבר מול סאות'נד ונאלץ לעבור ניתוח. הבוקר התברר שהקשר לא יוכל לחזור לפעילות העונה ߕייאלץ לעבור תקופת שיקום ארוכה.

קול יחמיץ גם את משחקי הידידות של נבחרת אנגליה מול ספרד וסלובקיה וכן את המשחק במסגרת מוקדמות המונדיאל באפריל מול אוקראינה.

אם לא די בכך, אז סקולארי איבד ביום שבת גם את ג'ון טרי, שנפצע בחימום שלפני המשחק מול סטוק ולא שיחק. סקולארי יקווה שהקפטן שלו לא נפצע בצורה חמורה והוא לא יצטרך להסתדר גם גם בלעדיו במחזורים הקרובים.

צילום: גטי אימג'

תגובות

טלספורט בפייסבוק