קורנפיין לא משלם לבית וגן

בית"ר י-ם עצרה שני תשלומים בסכום של 330 אלף דולר שכירות על מתחם בית וגן. גאידמק שילם עד כה 25 מיליון ש"ח ( 7 מיליון בשנה ), עבור הזכות להתאמן במגרשים. חשש שאלברז סיים את העונה

יום שלישי 20 ינואר 2009
אשר גולדברג
 Ȼיו"ר קבוצת בית"ר י-ם, איציק קורנפיין, עצר במהלך חד צדדי, את התשלומים לאחים שם-טוב ולמאיר פניג'ל, עבור השימוש במתחם בית וגן. הסכום שלא שולם בחודשיין שחלפו, הוא 330 אלף דולרים ( למעלה מ- 1.2 מיליון ש"ח ).

מתברר, שעלות השכירות של מתחם האימונים היא 165 אלף דולר לחודש, ובשנה היא עולה לסכום חסר תקדים : שבעה מיליון ש"ח. מאז רכש את המועדון ועד כה, שילם ארקדי גאידמק לפניג'ל ושותפיו, סכום של 25 מיליוני ש"ח.

נודע שתביעה משפטית הוגשה, והנושא נמצא בדיון אצל פӨקליטי שני הצדדים. בבית"ר י-ם טוענים כי אינם מחויבים לשלם, מאחר שאין להם את האישורים לבנות יציעים וחדרי הלבשה  במתחם האימונים, כפי שדורשת ההתאחדות לכדורגל.

גאידמק ביקש לקנות את המתחם בעבר, אבל העיסקה בוטלה בזמנו, בגין אי השגת אישורי ۔בנייה במקום.

וגם בצד המקצועי יש בעיות לבית"ר ירושלים. היום נודע שכריסטיאן אלברז, המגן הצ'יליאני של הקבוצה, ייאלץ לעבור ניתוח וייתכן והוא סיים את העונה.

אלברז סובל מכאבים חזקים בשרירי הבטן ומתקשה להתגבר על הפציעה. אם אכן הוא әעבור ניתוח הוא ככל הנראה לא יוכל לחזור יותר לפעילות העונה.

תגובות

0

טלספורט בפייסבוק