יש אישור. אין מי שיגיע

למרות ההגרלה הנוחה בשלב הטופ 16 ולמרות האישור שניתן לפיני גרשון לצרף שӗקן, במכבי מתמהמהים עם החיזוק. שמעון מזרחי: כרגע אין מועמד מתאים. גרשון: זה לא העיקר להביא מישהו. צריך לוודא שהוא מתאים

יום שלישי 20 ינואר 2009
שלמה חסיד

 למרות ההגרלה הנוחה שקיבלה בשלב הטופ 16, והאפשרות הריאלית להעפיל לפיינל פור, Ӑם תסיים במקום הראשון או השני בבית, במכבי ת"א עדיין ממתינים עם תוכניות החיזוק, וכרגע אף שחקן אינו בגדר מועמד להצטרף לשורות הצהובים.

יו"ר הקבוצה שמעון מזרחי אמר היום ל-TELESPORT כי: "כרגע אין שחקנים פנויים שיכולים להיӕת רלבנטיים אלינו. אם יהיה שחקן כזה, נדון בעניין".

 ואכן, בחינה מהירה של שוק השחקנים מלמדת שאין בנמצא גארד או שחקן גבוה שיכולים להתאים לדרישות של המאמן פיני גרשון.

מרכוס פייזר, שמסע החזרה שלו למגרשים נתקל בקשיים, לא מוכן להתפשר עם מכבי בעניין חוזהו (מיליון דולר בעונה) והאפשרות לחתוך אותו לא נראית ריאלית. למכבי יש אפשרות להחזיר את אסטבן בטיסטה הנמצא בביתו באורגוואי ומקבל משכורת מהקבוצה, אבל השחקן לא ממש מתאים לתוכניותיו של המאמן פיני גרשון וספק אם מהלך כזה יקרה.

גרשון עצמו א۞נם מעוניין בחיזוק וכבר קיבל מההנהלה אור ירוק לבצע את המהלך, אבל מאידך הוא לא רוצה להביא ארצה עוד שחקן שיתברר מהר מאוד כפלופ, כמו שקרה עם אלטון בראון שהגיע ארצה בתחילת הקדנציה שדל גרשון ונחתך כעבור חודש. גרשון אמר ל-TELESPORT  בעניין:̠"זה לא העיקר להביא מישהו. צריך לוודא שהוא מתאים. בקיץ הגיעו הנה הרבה שחקנים, חלקם כבר לא כאן, ואנחנו לא רוצים להביא מישהו רק בשביל שנגיד שהבאנו מישהו".

בינתיים, אם כן, אין חיזוק וספק אם יהיה כזה לקראת המשחק הראשון בטופ 16 מול אלבה ברלין.ļbr/>  

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק