רם ומירני הודחו מאהסטרליה

אליפות אוסטרליה: אנדי רם ובן זוגו לאליפות מקס מירני, הודחו במפתיע כבר בסיבוב השני במלבורן ע"י הצמד הספרדי ורדסקו ולופז 6:2,6:4. גם פאר הפסידה במעורבים. סלע הלילה במשחק חייו מול טסונגה

יום שישי 23 ינואר 2009
מערכת TELESPORT
 אכזבה קשה הבוקר לצמד הישראלי/בלארוסי אנדי רם ומקס מירני הבלארוסי, שהודחו כבר בסיבוב השני של אליפות אוסטרליה ע"י צמד הספרדים פרננדו ורדאסקו ופליסיאנו לופס.

רם, שחבר באליפות למקס מירני, במקומו של הפרטנר הפצוע יוני ארליך קיווה להגיע רחוק באליפותȠולנסות לשמור על תוארו כאלוף אוסטרליה, אך הספרדים היו אלה שחייכו עם ניצחון חלק 2:6,4:6.

רם וארליך זכו כזכור באליפות בעונה שעברה ואולי ינסו להשיב אליהם את התואר בעונה הבאה, בתקווה שיחזור לשתף פעולה.

שחר פאר הולכת הביתה
č
שחר פאר שקיוותה לצאת מהמשבר שלה בטורניר באוסטרליה, מסיימת אותו כבר בסיבוב הראשון. 

אחרי שהודחה ביחידים ע"י ווז'ניאקי והודחה בסיבוב הראשון גם בטורניר הזוגות, פאר נוצחה הבוקר גם בטורניר הזוגות המעורבים והיא יכולה לארוז את המזדוודות.

פאר שיתפה פעולה עם השבדי רוברט לינדרשטאד, אך הצמד הישראלי/שבדי נכנע בשתי מערכות לצמד הסלובקי/אוסטרי, יורגן מלצר ודומיניקה ציבולקובה 7:6,7:5.

הלילה: סלע מול טסונגה

דודי סלע יתייצב בבוקר שבין שישי לשבת למשחק חייו, כאשר יפגוש במגרש המרכזי באוסטרליה את ג'ו ווילפריד טסונגה, הטניסאי הצרפתי, המדורג חמישי בעולם.

דודי, שניצח בשני הסיבובים הראשונים יריבים שמדורגים גבוה ממנו בהרבה, יצטרך להיות בשיאו כדי לגבור על טסונגה הענק, המזכיר במߨאהו את מוחמד עלי האגדי.

טסונגה עבד קשה מאוד בסיבוב השני כדי להדיח את איבן ליוביצ'יץ הסרבי ואנו יכולים רק לקוות שהעייפות תשפיע עליו ודודי יצליח לחולל את הסנסציה של האליפות.

צילום: גטי אימג'

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק