7 שנים להתמוטטות מני לוי

היום מלאו 7 שנים להתמוטטותו של מני באותו משחק באיצטדיון טדי. אוהדי מכבי תל-אביב לא שוכחים ויקדישו לו את משחק הליגה מול מכבי חיפה

יום שני 26 ינואר 2009
מערכת TELESPORT
7 שנים חלפו להן מאז ה-26.1.2002, תאריך המשחק בו מכבי תל-אביב התארחה באיצטדיון טדיĠלמשחק מול בית"ר ירושלים. בדקה התשיעית באיצטדיון טדי עצר מני לוי כדור על החזה בצד ימין ולאחר מכן התמוטט. מאז אותה עצירת כדור, חייו של מני לוי השתנו.

הקשר המוכשר של מכבי תל-אביב עבר תהליך שיקום ארוך בבית החולים לוינשטיין ולאחר זמן ממושך שוחרר לביתו, גם שם תחת  תהליך שיקום תמידי. כיום מני לוי מגיב למתרחש סביבו וחל שיפור ניכר במצבו, אך הדרך עוד ארוכה.

מספר מצומצם של אנשי כדורגל, ביניהם הקפטן באותה התקופה אבי נמני והמאמן ניר לוין, ממשיכים לבקר את מני לוי ומשפחתו וכן אוהדי הקבוצה וחברי ארגון "השחקן ה-12".

אוהדי מכבי תל-אביב יקדישו את המשחקים הבאים ובראשם את משחק הליגה ביום שני מול מכבי חיפה להכנת תפאורה למני לוי וכן יבקרו היום אוהדי הקבוצה בביתו.

שי מזרחי, מראשי Ӑוהדי מכבי תל-אביב אמר היום: "החובה שלנו היא לזכור את מני לוי וללכת איתו ועם משפחתו יד ביד. מני היה שחקן בית במכבי תל-אביב ואני נקדיש לו ככל שנוכל".

מני לוי שיחק במכבי תל-אביב בעמדות המגן והקשר וקיבל מקום של קבע בקבוצה על-יӓי שלמה שרף, שהגיע לאמן את מכבי תל-אביב בתחילת עונת 2000/2001. שרף עזב אחרי 2 מחזורים בלבד אך ניר לוין המשיך לתת לכשרון הצעיר את הקרדיט בעמדת המגן הימני. מני לוי סבל ממספר בעיות רפואיות ולאחר חצי שנה מחוץ למגרשים חזר לשחק. כאמור, עונה לאחר מכן&nbųp;בינואר 2002, התמוטט מני לוי.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק