רם ודשי הפסידו בגמר

אנדי רם ונטלי דשי הפסידו בגמר הזוגות המעורבים באליפות אוסטרליה הפתוחה מול הצמד ההודי מירזה ובופאטי 6:3, 6:1

יום ראשון 01 פברואר 2009
מערכת TELESPORT
אנדי רם והצרפתייה נטלי דשי, עלו הבוקר על המגרש המרכזי במלבורן אוסטרליה ושיחקӕ בגמר הזוגות המעורבים. רם ודשי פגשו בגמר את הצמד ההודי סניה מירזה ומהאש בופאטי. 

רם ניסה לזכות בתואר גרנד סלאם שלישי בזוגות מעורבים ורביעי בסך הכל. בשנת 2006 רם זכה בטורניר ווימבלדון יחד עם הרוסיה ורה זבונרבה ובשנה שעברה זכה יחד עם ۓשי ברולאן גארוס בצרפת. כמובן שאת מעמד הגמר באוסטרליה הוא מכיר היטב, לאחר שזכה באליפות הזוגות בשנה שעברה יחד עם יוני ארליך.

אנדי רם אמר בסיום המשחק: "הם הרגו אותנו. לא נכנסנו טוב למשחק ונשברנו שוב ושוב. גם בסוף המערכה הראשונה אמרתי לדשי שאפשר לנצח, אבל שוב פעם על ההתחלה הזוג ההודי שבר אותנו".

תאור המשחק:

מערכה ראשונה: המשחק לא נפתח טוב מבחינת הצמד הישראלי צרפתי, הצמד ההודי שבר כבר במשחקון הראשון והמשיך ל-2:0 מהיר. רם/ דשי הצליחו לנצח את משחקון ההגשה הבא וצמצמו ל-2:1. לאחר מכן הם שברו חזרה את ההגשות של ההודים והשוו ל-2:2. רם/דשי שמרו על ההגשה ועלו ליתרון ראשון 2:3. אלא שאז ההודים הצליחו לנצח ארבעה משחקונים ברציפות וניצחו את המערכה 6:3.


מערכה שנייה: בפתיחת המערכה שני הזוגות שמרו על ההגשות שלהם. במשחקון הרביעי הזוג ההודי הצליח לשבור שוב את ההגשה של רם/דשי ומכאן הם רצו עד לניצחון  6:1 במערכה ולניצחון חלק במשחק כולו.


צילומים: GETTY IMAGES

תגובות

טלספורט בפייסבוק