גרשון וזנדברג חזרו להתאמן

שני השזקנים שלא שיחקו מול אשדוד, חזרו לאימונים מלאים ויהיו כשירים להפועל ת"א. אבירם ברוכיאן, שנפצע מול אשדוד, עדיין לא חזר לאימונים, אך אינו סובל מקרע. ניר נחום ערך אימון בכורה

יום שלישי 03 פברואר 2009
אשר גולדברג

שני הניצחונות הרצופים של בית"ר ירושלים על הפועל פ"ת ובמחזור האחרון על מ.ס אשדוד והתיקו של חיפה מול מכבי ת"Ȼא, הפיחו שוב תקווה בשורות האלופה, שאולי אפשר בכל זאת לתפוס את הרכבת לעבר תואר אליפות שלישי ברציפות.

האלופה עשתה רכש מינורי מאוד בחלון ההעברות שהסתיים, כאשר צירפה את ניר נחום, קשרה של מ.ס אשדוד, שמצטרף לקבוצה במקום משה אוחיון, שעשה את הדרך ההפוכה.

נחום התראיין לאתר הקבוצה, בית"ר נט ואמר: "זה רגע מאושר מאוד בשבילי, בית"ר ירושלים זה מועדון מפואר מאוד, עם קהל מדהים וזאת גאווה בשבילי לבוא ולשחק עבור המועדון. כמו להרבה שחקנים ששואפים וחולמים לשחק בקבוצה גדולה כמו בית"ר, גם עבורי זהו צעד חשוב מאוד בקריירה". 

שמעון גרשון, שנעדר מהמשחק מול אשדוד, חזר לאימונים עם הקבוצה ויהיה כשיר למשחק מול האקסית שלו, הפועל ת"א. גרשון יחליף בהרכב את אריק בנאדו המושעה.

אבירם ברוכיאן, שנפצע במשחק הליגה מול אשדוד, עבר סדרת צילומים וטיפולים שקבעו כי הוא לא סובל מקרע. ברוכיאן לא התאמן עם הקבוצה ובצוות הרפואי מקווים שהוא יחזור לאימונים לקראת סוף השבוע.

מיכאל זנדברג שנפצע במהלך השבוע שעבר בקרסולו, ערך הבוקר אימון אישי עם מאמן הכושר דרור שמשון. לאור חסרונו של עידן טל במשחק הקרוב בעקבות צבירת צהובים, צפוי זנדברג לשוב לסגל לאחר היעדרות ארוכה.

צילום: בית"ר נט

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק