ממש מסכנים..

ניהול מביש דירדר את הפועל פ"ת ממעמד של מועדון פאר בכדורגל הישראלי, םתהומות שהמועדון מעולם לא היה בהם. ואיזה מסכנה הנהלת הפועל פ"ת.. היא דווקא מאוד רצתה להתחזק. האוהדת עדי בילגורי לא מתכוונת לוותר

יום חמישי 05 פברואר 2009
עדי בילגורי
 מסכנים כל ההנהלה והצוות המקצועי של הפועל פ"ת. הם כל כך רוצים לחזק את הקבוצה בפגרה, הם מנסים בכל כוחם ויוצרים מגעים עם שחקנים ברמות הגבוהות בליגה, זה פשוט לא מצליח להם. לאשדוד למשל, זה הצליח בפוקס. יש להם מזל אלה. מסכנים בהפועל פ"ת, כל כך רצו להשאיל את שי מימון, אבל איזו באסה. אשדוד הכריחה את השחקן לשחק בשירותיה לאחר שיחרורו ממכבי חיפה. חבל, דווקא הפועל הציעה לשחקן הצעה כספית נאה ומפתה. מסכנים. 

הפועל כۜ כך רצתה להחתים גם את דן רומן, אבל הפועל ירושלים לא נתנה. טוב נו, הפועל לא אשמה בזה, י-ם לא הסכימה. מסכנים.. הם כל כך רצו להביא מגן שמאלי אבל לא מצאו. הנהלת הפועל פ"ת והצוות המקצועי חיפשו בכל הליגה ופשוט אין אף מגן שמאלי שמוכן להגיע בשכר כ"כ זעוӝ ומינימלי. באמת, מה הם חושבים לעצמם?

הם באמת מסכנים. תחשבו על זה.. בניאני לא מצליח להשתלב בסגל, אז הוא פשוט משוחרר מהפועל בכל דרך אפשרית ולכל מקום אפשרי (והוא עוד יעשה שם חייל), שמעון אבוחצירה, גל כהן וחן עזריאל פשוט לא מסכימים להיות מחוץ להרӛב. (מישהו שם לב לבאנקר?) נראה לי ששמעון שכח איך מכניסים את הכדור לשער, או שהוא סתם מאוד מתגעגע לפטי נימבה שהיה מושך אחריו את כל האש ומפנה את המקום לאבוחצירה. 

חן עזריאל מפגין נאמנות רבה לקבוצה, וכולנו ראינו איזה כשרון מתפרץ ממנו על המגרש.. עכשיו אני מבינה למה השחקן הצעיר מקבל מקום קבע לפני ארמון בן נעים, שחר בלילטי, אור פישביין, עידן פלוש ונתנאל ועקנין. והוא עוד באנקר בהרכב, זה אפילו כתוב לו בۗוזה, אבל אל תדאגו, הוא עוד יפרוץ! ואיזה יופי שהביאו לנו את אופיי, ג'קאריג'ה, בניאני, נכון? בואו נעשה התערבות מתי הם כבר לא יהיו כאן? אחד כבר עזב, נשארו רק עוד 2, לא להתייאש! בדרבי הבא ננצח, חן עזריאל ושמעון אבוחצירה יתנו את הנשמה. ואם לא בדרבי הבא, אז בדרۑי הבא הבא.

ואיזו באסה שעמרי קנדה לא רצה להשאר בהפועל, אה? ושטל טובים לא רצה להיות חלק מקבוצת הנוער יותר, זה מבאס בעיקר לנוכח העובדה שגם טוטו תמוז לא רצה, יוסי שבחון רצה לעזוב, זנדברג, חזן, קייסי, באדיר, קופל, אבי יחיאל, קלמי סבן, שלומי ארבייטߞן, זאב חיימוביץ', בזמנו גם יוסי רוזן, מנור חסן. איזו באסה שכולם רצו לעזוב, נכון? ולהפועל פ"ת לא היה דבר שביכולתם לעשות בנידון, כי הם לא עוצרים שחקנים שלא רוצים להיות כאן. באמת מסכנים בהפועל, כולם עוזבים אותנו, זה פשוט עושה חשק להזיל דמעה.

č  ואיזה יופי שאנחנו יודעים לדאוג לעבר המפואר שלנו, לקוזושווילי, מוטי קקון, מזל שבהפועל פ"ת החזירו להם כמו שמגיע להם ולא בעטו אותם כמו את כולם. איזה מבאס זה, גם אחמד קאסום פשוט סירב בכל תוקף לשחק בהפועל, אז הקבוצה בכלל לא אשמה בכל השחרורים, כי כולם פשוט רצו לעזוב. היחיד שהחליט שזה לא מתאים לו, היה המאמן אורי מלמיליאן. אורי לא הסכים לשחרורו של אחמד קאסום, כי הוא פשוט ידע שהוא חלק חשוב בהתקפת הפועל פ"ת. ואיפה אורי מלמיליאן היום? כולכם בטח יודעים. אבוי למאמן שיתנגד לרצונות האדון, אבוי למאמן שלא ߙסכים לקבל את גל כהן, שמעון ועזריאל כבאנקר בהרכב, אבוי למאמן שבאמת ירצה לבנות כאן קבוצה לטווח הרחוק, כי ימיו של אותו מאמן בקבוצה הכחולה והמסכנה שאף אחד לא רוצה להיות בה, ספורים בדיוק כמו של מלמיליאן.

ואיזה חוצפנים שחקני מחלקת הנוער שמרגישים תסߛול וכועסים מבפנים על הפועל פ"ת, נכון? ואיזו חוצפה יש להורי השחקנים במחלקת הנוער לחפש להם קבוצה אחרת מאחורי הקלעים, פשוט חוצפה. הרי הפועל פ"ת דואגת בחירוף נפש לשחקני הבית המוכשרים שלה, אז מה אם אין להם מגרש לשחק בו? אז מה אם בעמישב, במגרש בו הם מߩחקים, אין חדר הלבשה, שירותים או ברז מים? נו באמת, שלא יהיו מפונקים וימשיכו להתלבש בחוץ על ספסל המחליפים. ומה, בהפועל פ"ת  דואגים לצעירים המוכשרים שיקבלו טעימה מליגת העל, דואגים להם שיקבלו דקות משחק וסעיף של אחוזי משחק בחוזה, פשוט דואגים לצעߙרים מבית"ר ירושלים ומכבי ת"א, מה זה באמת משנה?

איזה כיף שאנחנו אוהדים את הפועל פ"ת. יש לנו שוער מאוד מוכשר בשם שניר דורי שמחכה לתת את הנשמה על כר הדשא, זכינו. אז מה אם הוא מתייבש על הספסל כבר 4 שנים? איזה כיף לנו, יש לנו שחקן ש۔וא פשוט אמן, יש לנו את השחקן מהמוכשרים ביותר בליגה, ג'וניור ויסה. אז מה אם הוא סה"כ מושאל ששנה הבאה לא יהיה פה בכל מקרה? איזה כיף להיות אוהד הפועל פ"ת, מחלקת הנוער שלנו טיפחה שחקנים כל כך מוכשרים. יוסי שבחון, מיכאל זנדברג, וואליד באדיר, עמרי קנדה ועוד רבים וטובים, אז מה אם כבר מכרנו אותם מזמן ושכחנו שהם בכߜל אי פעם היו אצלינו? 

איזה יופי, יש לנו מחלקת נוער מוכשרת עם שחקנים שכל חלומם הרטוב ביותר הוא להלחם במדי הקבוצה הבוגרת של הפועל פ"ת. אז מה אם אין ל۔ם איפה לשחק כדורגל? אז מה אם במקומם מביאים לנו את חן עזריאל, אבי ריקן, מארק גורמן, עמרי רון, שמעון אבוחצירה, אנחנו אוהבים מאוד מושאלים, אז מה אם עונה הבאה הם לא יהיו כאן?  ואיזה יופי שיש לנו שחקנים שהם לא שחקני בית אבל אפשר להזדהות איתם? נכון? איל שן, איציק כהן, רק חבל ששניהם מתייבשים על הספסל חצי מהזמן ובחצי השני של הזמן מנסים להפטר מהם.

ואיזה כיף לנו, שהביאו לנו מאמן כמו דרור קשטן וסגל מצוין שכלל בתוכו את ארז אליאב, שלומי ארבייטמן, זאב חיימוביץ', אבי יחיאל, איליה יבוריאן, קלמי סבן, ועוד שחקני בית מצוינים שהיוו את מקור ההזדהות שלנו עם הקבוצה- אלנתן סלמי, יוסי שבחון, עמרי קנדה, אדורם קייסי, מנורחסן, יפתח הררי. נו אז מה אם אף אחד (אף אחד, ממש אף אחד, מהפכה כל שנה) מۛל המוזכרים כאן מזמן לא נמצא כאן, ושכח מי היא הפועל פ"ת כבר? ואיזה כיף, אלינו הביאו שחקנים ברמות על. זוכרים? השוער צ'אבלינה, טומיסלב ארצג המוכשר, איליה יבוריאן החלוץ, אבל איפה כולם היום??? ואיזה יופי, אנחנו הבאנו לארץ שחקן זר אבל לא כל כך מוۛשר. הוא ניסה את מזלו אצלינו אבל לא השתלב בקבוצה, סמואל יבואה. הוא לא היה אצלינו הרבה זמן, מיהרנו לשחרר אותו כי הוא לא שחקן שמתאים להפועל פ"ת. כולם יודעים איפה הוא היום וכמה שערים במאזנו, נכון? ואיזה כיף שבונים לנו מסביב לאיצטדיון בתיߝ, איזה יופי. כבר חסמו גישה אחת עם הרכב למגרש, כבר הרסו את מגרש הנוער לחלוטין, אבל מזל שיש לנוער איפה לשחק, נכון?

תגובות

טלספורט בפייסבוק