אין הפתעות בסגל הנבחרת

דרור קשטן ומשה סיני פרסמו את סגל הנבחרת לק׫את משחק ההכנה מול הונגריה. אין הפתעות בסגל הכולל את בן סהר. יניב קטן ופיני בלילי שוב לא זומנו. בן סהר חזר לסגל

יום חמישי 05 פברואר 2009
אשר גולדברג
דרור קשטן ועוזרו משה סיני פרסמו את סגל נבחרת ישראל לקראת משחק ההכנה האחרון לפני יוון, ביום רביעי באיצטדיון רמת-גן מול נבחרת הונגריה.

בסגל של דרור קשטן ומשה ۡיני אין הפתעות ומדובר בזימונים שגרתיים כפי שהיו במשחקים האחרונים. מי שציפה דווקא לקבל זימון ונותר מחוץ לסגל הוא קשר מכבי חיפה, יניב קטן. שחקן אחר של הירוקים, השוער ניר דוידוביץ', חזר לסגל הנבחרת לאחר שהחלים מהפציעה. גם פיני בלילי שמככב בסיבאספור לא קיבל זۙמון.

משחק ההכנה ביום רביעי מול הונגריה הוא לקראת המשחק הכפול מול נבחרת יוון במוקדמות מונדיאל 2010 ב-28.3 ברמת-גן. ב-1.4 יוון תארח את הנבחרת הישראלית בכרתים.

הסגל המלא:
שוערים: דודו אוואט (מאיורקה), ניר דוידוביץ' (מכבי חיפה), לירן שטראובר (מכבי נתניה)

הגנה: דדי בן דיין (מכבי נתניה), קלמי סבן (מכבי נתניה), דקל קינן (מכבי חיפה), טל בן חיים (סנדרלנד), יואב זיו (לוקרן), אבי סטרול (לוקרן)

קישור: גל אלברמן (בורוסיה מנשנגלדבאך), מאור בוזגלו (מכבי ת"א), בירם כיאל (מכבי חיפה), משה אוחיון (מ.ס.אשדוד), יוסי בניון (ליברפול), סלים טועמה (סטנדרד ליאז'), אבירם ברוכיאן (בית"ר ירושלים)

התקפה: בן סהר (דה חראפשחאפ), איתי שכטר (מכבי נתניהĩ, רוברטו קולאוטי (בורוסיה מנשנגלדבאך), עומר גולן (לוקרן)

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק