7

מת לנצח את ירושלים

דרור חג'ג', שחקן האדומים לשעבר, שבר שתיקה בראיון בלעדי ל-ʹelesport: "אני כולי צהוב". דיאור פישר, שעוד היה שחקן טרי במפגש הקודם אמר: "אנחנו רוצים לנקום בהפועל ירושלים. לא שכחנו את המשחק הקודם"

יום ראשון 08 פברואר 2009
שלמה חסיד
 מכבי ת&q͵ot;א בטירוף לקראת המשחק מול הפועל ירושלים הערב. הצהובים לא שוכחים את התבוסה שנחלו במלחה לפני 3 חודשים ורוצים לנקום.

במכבי נחושים מאוד להביס את ירושלים, גם כדי לנקום את התבוסה בסיבוב הקודם וגם כדי לנסות להכניס את ירושלים למומנטום שלילי ולעצור ېת הדהירה שלה העונה.

מכבי תל אביב ערכה אימון במוצאי שבת לקראת המשחק מול הפועל ירושלים, משחק הסופר קלאסיקו של הכדורסל הישראלי. 

 דרור חג'ג', שחקן הפועל ירושלים בשנה שעברה, שיש לו יחסים משפחתיים עם חלק גדוۜ מאנשי הפועל ירושלים, נשמע כאילו הוא צהוב מלידה כשאמר: "אנחנו פשוט מתים לנצח את ירושלים, הלוואי שאטול חלק במשחק. אעשה את הכול כדי שמכבי תנצח, למרות שהיו לי שנים יפות בהפועל ירושלים, אבל היום אני כולי צהוב. לדעתי מכבי טובה יותר והיא תוכיח את זה. י-ם ב۠ו קבוצה טובה השנה אבל אנחנו בטח לא נוותר להם". 

דיאור  פישר, שעוד היה שחקן טרי במפגש הקודם אמר: "אנחנו רוצים לנקום בהפועל ירושלים. לא שכחנו את המשחק הקודם, הגיע הזמן להחזיר את הכבוד. כל השחקניӝ אצלנו יודעים מה מערכת היחסים בין שתי הקבוצות ואני חושב שמחר זה הזמן לסגור את החשבון".

קפטן מכבי ת"א, דרק שארפ אמר: "במשחק בירושלים נראנו פשוט בושה וחרפה. אנחנו הותיקים הסברנו לשחקנים החדשים, כמה המשחק הזה טעון ומרӒש. אני בטוח שכל השחקנים יגיעו למשחק כדי להחזיר את הכבוד. נעשה את זה ואז נחשוב על ריאל מדריד".

הסנטר הישראלי, יניב גרין אמר: "אנחנו צריכים להוכיח להפועל ירושלים, לקהל ולנו מי הקבוצה הכי טובה בארץ. אנחנו יותר טובים מירושלים, נוכיח זאת במגרש. מכבי תל אביב ננצח מחר ובצורה משכנעת כמובן".

מי שהעניק לירושלים את השנים הכי יפות, שרון דרוקר, עוזר המאמן אמר: "יש לי יחסים מצויינים עם ירושלים. הבאתי להם את היול"ב קאפ. כעת אני במכבי ,תמיד זה משחӧ חשוב ומרתק, אניר וצה לנצח יותר מכל אחד אחר פה". 

תמונות: באדיבות maccabifans

תגובות

טלספורט בפייסבוק