ישראל נכנעה לאוקראינה

גביע הפדרציה: אחרי תיקו 2:2 בתום יומיים של משחקי היחידות, ההכרעה עברה למשחק הזוגות, אבל שחר פאר וציפי אובזילר לא יכלו לאחיות בונדנרקו ונכנעו להן בשתי מערכות 6:2,6:3

יום ראשון 08 פברואר 2009
מערכת TELESPORT

נבחרת ישראל לא הצליחה להבטיח את החזרה שלה אל 16 הגדולות בגביע הפדרציה, אחרי שנכנעה לנבחרת אוקראינה בתוצאה 3:2. בתום ארבעה משחקי יחידות התוצאה היתה 2:2, והזוגות פנו למשחק הזוגות. שחר פאר וציפי אובזילר נכנעו במשחק המכריע לאחיותĠבונדרנקו, והאוקראיניות הן אלו שיעפילו למשחקי ההכרעה בבית העליון. המשמעות מבחינת הנבחרת הישראלית- קרב הישרדות בפלייאוף נגד הירידה מבית עליון 2.

פתאום פאר התאוששה

המערכה הראשונה במשחק של פאר היתה הפכפכהĠואחרי שפאר הובילה 0:2 נכנסה האוקראינית למשחק והשוותה ל-2:2. פאר הובילה 2:4 אך בונדנרקו שוב השוותה ל-4:4 בדרך לניצחון 4:6 במערכה.

המערכה השניה הייתה צמודה לא פחות ופאר ניצחה בה 5:7, אך הסיפור הגדול הגיע במערכה השלישית.

פאר פיגרה 4ĺ0 בדרך הבטוחה להפסד. ציפי אובזילר כבר החלה את החימום, אולם פאר שברה שלוש פעמים וניצחה בסיום 4:6, סיום נהדר למשחק לא משובח, אך מאוד מותח.

אובזילר הסתפקה במערכה אחת בלבד

ציפי אובזילר פתחה חלש את משחקה ופיגרה&n͢sp;3:0 בדרך להפסד 6:1. אחרי פיגור 3:0 במערכה השנייה, חזרה אובזילר לעצמה במערכה השנייה והפתיעה בניצחון 4:6.

במערכה המכרעת אובזילר כאילו הפסיקה לשחק, והאוקראינית ניצחה את כל המשחקונים בדרך לניצחון 0:6.

האחיותĠלא מתקשות

האחיות פתחו טוב וברחו ליתרון 0:4 מהיר. פאר ואובזילר נכנסו למשחק וצימקו ל-5:3. במשחקון העשירי ניצחו האוקראיניות על האפס ולקחו את מערכה הראשונה בתוצאה 3:6. 

פתיחת המערכה השניה בישרה טובות לישראליות, שעלߕ ל- 0:2. טעויות של פאר ואובזילר הביאו לשבירה של המארחות, בדרך ל-2:2. מפה הדרך לניצחון במערכה ובמשחק כולו היתה סלולה למקומיות, שסיימו ב- 2:6.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק