קונרפיין מחכה לאישור גߐידמק

איציק קורנפיין נחוש לפטר את ראובן עטר. הלחץ בבירה גובר כשביום שני בבוקר התגלו כתובות נאצה נגד המאמן ראובן עטר. בבית"ר ממתינים למוצא פיו של ארקדי שלא עונה לטלפונים. מקורב לקבוצה פנה למלמיליאן

יום שלישי 10 פברואר 2009
אשר גולדברג
בבית"ר י-ם ממתינים למוצא פיו של ארקדי גאידמק בנושא הלחצים להחלפת ראובן עטר. 

בירושלים הגיעו למסקנ۔, שהמאמן ראובן עטר לא יכול להמשיך בתפקידו. הניסיונות של היו"ר איציק קורנפיין לשוחח עם ארקדי גאידמק ברוסיה, לא עלו יפה.  גאידמק לא משתף איש ברצונו או אי-רצונו לפטר את ראובן עטר וכרגע כאמור, גם נמנע מלשוחח בנושא אף עם איציק קורנפיۙן.

מקורב לבית"ר כבר גישש אצל אורי מלמיליאן ובמידה ויתקבל אור ירוק מהבעלים, שחקן העבר של הקבוצה יחתום בבית וגן ולראשונה בקריירה, יזכה בתפקיד מאמן בית"ר י-ם.

מלבד יצחק שום, שעדיין מקבל שכӨ העונה ואף מחזיק בחוזה לעונה נוספת, אין כרגע מאמנים בעלי שם ופנויים. גם שמו של גיא עזורי עלה כמועמד, גם הוא, בשל עלות העסקתו האפסית.

מאות אוהדים זועמים המתינו לאוטובוס השחקנים והקריאות הקשות נגד עטר נשמעו למרחקים: "אפס תתפטר", "אל תגיע יותר לאימוני הקבוצה", "פחדן". האוהדים דרשו מעטר להתפטר עוד לפני משחק החוץ בגביע המדינה, נגד הפועל קרית שמונה.


כתובות נאצה כנגד עטר

בעקבות התבוסה להפועל ת"א (0:4), אמש בבלומפילד, התגלו הבוקר בבית וגן כתובות בגנות המאמן ראובן עטר. כתובות בנוסח: "לך למכבי חיפה" ואף חריפות יותר: &quͯt;נשחט אותך", לשון הכתובות. אוהדי בית"ר צפויים להמשיך אץ גל המחאות כנגד המאמן כבר מהאימונים מחר ומחרתיים בבית וגן.

תגובות

טלספורט בפייסבוק