עברנו חוויה קשה במכתש

שלומי ארביטמן, חלוץ מכבי חיפה נזכר במפגש הקודם בגביע המדינה מוߜ הפועל רמת-גן: "גם 1:0 קטן יספק אותי, רק להעפיל שלב". קבוצת הנוער זכתה בניצחון בכורה בטורניר ויארג'יו

יום רביעי 11 פברואר 2009
אשר גולדברג
ביום שבת הקרוב, שעה 14:00, תגיע מכבי חיפה למגרש "המכתש" של הפועל רמת-גן למשחק במסגרת סיבוב ט' בגביע המדינה. בפעם הקודמת שהקבוצוߪ נפגשו במסגרת הגביע, זה קרה לפני שנתיים במכתש ואז מכבי חיפה חטפה מהלומה קשה והדחה מגביע המדינה.

שלומי ארביטמן, חלוץ הקבוצה נזכר באותו משחק טראומתי עבור הירוקים ואומר: "כולנו זוכרים את המשחק מלפני שנתיים. אנחנו לא מוכנים לעבור את החוߕיה הקשה הזאת שוב, היה לא קל".

ארביטמן הוסיף לגבי המשחק בשבת: "מוכן לנצח גם 1:0 קטן, רק שנעלה שלב. היום המגרש טוב יותר ממה שהיה לפני שנתיים. ביקרו את המשחק מול מכבי ת"א אבל שכחו את המחצית הראשונה, אנחנו מגיעים במומנטוםȠטוב".

בשבוע הבא יחלו לשוחח בקבוצה עם מספר שחקנים לגבי הארכת החוזה והראשון יהיה גוסטבו בוקולי, בו מעוניינות מספר קבוצות בליגת העל וביניהם מכבי תל-אביב ומכבי פתח-תקווה של רוני לוי.  

ۧבוצת הנוער של מכבי חיפה זכתה בניצחון בטורניר ויארג'יו

גם קבוצת הנוער של מכבי חיפה עושה חיל. לאחר ההפסד מול הגברת הזקנה, יובנטוס, הגיע ניצחון הבכורה בטורניר 'ויארג'יו', 1:2 על קבוצת הנוער פרוזינונה. אייל גולאסה כבש את הראשון בפנדל, והצליח אף לבשל את השני לנסר א דין.

תגובות

טלספורט בפייסבוק