תיקו למכבי מול רוסטוב

אמש הרוסים שיחקו מול מכבי חיפה עד שהברד הפסיק את המשחק, הבוקר סיימו בתוצאת תיקו מול מחליפי מכבי תל-אביב במשחק שהסתיים בתוצאה 2:2. ייני ולוטטי כבשו, ישראלביץ' שב להרכב

יום רביעי 11 פברואר 2009
אשר גולדברג

אחרי שלא הפסידה בחמשת משחקיה האחרונים, ממשיכה מכבי תל-אביב להתכונן לדרבי הגביע הגדול ביום שני (20:50, בלומפילד).

הבוקר קיימה הקבוצה משחק אימון מול קבוצת רוסטוב רוסית בסגל חסר, ללא הפצועים ושۗקני הנבחרות השונות וביניהם מאור בוזגלו השייך לסגל של דרור קשטן.

היריבה הרוסית, רוסטוב, סיימה את העונה במקום הראשון בליגת המשנה המקומית ועלתה לליגה הראשונה. נמני אפשר מנוחה לשחקני ההרכב ופתח עם גיא סולומון בשער וכן פתחו שחקנים כמו הבלם הצעיר נߙסו קפילוטו, ציון צמח ותום מנשרוב.

שחקן שאחרי זמן רב מחוץ לסגל הקבוצה שותף היום היה הקשר האחורי ג'ונתן אסוס שמקווה להשתלב בסגל הקבוצה עד לתום העונה. שחקן נוסף ששב להרכב הוא ג'יזרמו ישראלביץ' שהלים מפציעה ולא היה בסגל בשבת מול קריית-שמונה.

שרן ייני כבש בדקה העשירית לזכות מכבי תל-אביב לאחר כדור קרן שהוגבה לרחבה ובדקה ה-68 החזיר לצהובים את היתרון מתן לוטטי שפתח בהרכב ובעט לפינה הרחוקה מתוך הרחבה. הרוסים השוו שוב בדקה ה-83 וקבעו את תוצאת המשחק, 2:2.

משחקני ההרכב הקבוע של הߦהובים שיתף אבי נמני את יוסי שבחון, סקוט סילי, דולי ג'ונסון ושחקני ההגנה ליאור ז'אן, אבי יחיאל, אורי שטרית ואיגור טומאסיץ'.

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק