גרשון: יהיה קשה#בגומלין

יורוליג: המאמן הישראלי מודה שהספרדים היו טובים יותר, ומדגיש את השלשות של יול בסיום. אליהו: "נתנו פייט, הדקות האחרונות גמרו אותנו"

יום שישי 13 פברואר 2009
מערכת TELESPORT
 מכבי תל אבәב הובסה הערב במדריד 98:79, אך עדיין הצהובים, שמתקשים לתפקד תחת הלחץ של הרבע האחרון, לא מרימים ידיים. 

קרלוס ארויו: " הרמנו ידיים בסיום, זה מצער ומאכזב אותי אבל ממשיכים קדימה", ארויו, שקלע 21 נק' וסיים כקלע הבולט של מכבי, הוסיף: "אסור לסיים כך משחקים, נשברנו והרמנו ידיים לקראת הסיום. אם נגן על הבית ונשחק טוב - יש לנו סיכוי".

ליאור אליהו, שהיה בין המצטיינים במכבי הערב, הזכיר את דקות הסיום, שגמרו לצהובים את המשחק. "ߠתנו פייט טוב ברוב המשחק, אבל הדקות האחרונות גמרו אותנו. יש לנו עוד שלושה משחקים, חבל שלא ניצחנו אבל כלום לא נגמר, זה עדיין לא מאוחר.

פיני גרשון, ידע לתת את הקרדיט לספרדים, אך בהחלט לא התייאש מסיכויי קבוצתו לעלות לשלב הבאȮ "ריאל ראויה לניצחון" אמר המאמן הוותיק. הם שיחקו טוב יותר והשלשות של יול בסיום עשו את ההבדל. עוד שבועיים בנוקיה יהיה קשה להתאושש, אך לא בלתי אפשרי, זה יהיה משחק של להיות או לחדול".

שמעון מזרחי, בדומה לפיני הזכיר את השלשות של הספרדים, ועדיין לא איבד תקווה. "קיבלנו שבע שלשות במחצית השנייה, חלקם ברגעים הקריטיים של המשחק". לא קל לשחק בלי גרין וגיינס שלא שיחק במשך דקות אחרונות".


במכבי יודעים שהם חייבים לצפות למשהו בלתי צפוי שיקרה בשߑיל לשמור על סיכויים טובים לעלות, כמו הפסד של אחת הספרדיות בברלין, או הפסד של ברצלונה בביתה מול היריבה המקומית שלה, ריאל מדריד, כי במקרה של משולש בצמרת, מכבי תהיה בבעיה קשה מבחינת הפרש הסלים בין הקבוצות.

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק