עשו כבוד לוותיקים

קווין דורנט הצטיין עם 4ȶ נק' בנצחון נבחרת שחקני השנה השנייה על הרוקי'ז 122:116, במשחק המסורתי שפתח את אירועי שבוע האולסטאר 2009 באריזונה

שבת 14 פברואר 2009
אור בס

כמה חיכינו לזה, וסוף סוף זה מגיע - שבוע האולסטאר. הלילה נפתחו אירועי האולסטאר בפיניקס, אריזונה, במוקד עמד המשחק המסורתי בין שחקני השנה הראשונה בליגה: הרוקי'ז, לשחקני השנייה - הסופמור'ס. במשחק הזה כבר סומנו בעבר הכוכבים הגדולים של הליגה, ואם להסתמך על הנתון הזה, נראה שכוכבו של קווין דורנט החל לדרוך ויתגבר בעתיד.

לטבלת הליגה, המלצות ועוד - היכנסו לאיזור המיוחד של ה-NBA

הרוקי'ז- הסופמורס 122:116

נרעדים ונרגשים מהופעתם במעמד המכובד, עמדו הרוקי'ז לפני המשחק, ואולי מכל ההתרגשות והלחץ הזה, הם לא הצליחו להתמודד מול הניסיון היחסי של הסופמור'ס ובעיקר מול קווין דורנט האימתני.
̊
המשחק חולק לשתי מחציות וללא רבעים, כשדווקא במחצית הראשונה היו אלה הרוקי'ז ששלטו במגרש וירדו ביתרון 58-61. אבל המחצית השנייה הייתה כולה של הסופמור'ס ובראשם קווין דורנט, כוכבה של אוקלהומה ת'אנדר. דורנט הנהיג את חבריו, ועשה הכל על המגרש בכדי להביא לנצחון שביעי ברציפות של קבוצת שחקני השנה השנייה על הרוקי'ז.

דורנט שיחק 30 דקות, בהן קלע 46 נק', אסף 7 כדורים חוזרים ומסרĠ4 אסיסטים. בקבוצתו בלטו גם ג'ף גרין (13 נק'), ת'יאודוס יאנג ( 13 נק') ורודני סטאקלי ( 12 נק').

בשורות הרוקי'ז הצטיין מייקל ביזלי (29 נק'), כמו גם אריק גורדון̠( 19 נק'), מארק גאסול ( 15 נק') ורודי פרננדז ( 14 נק').


מי הבוס על המגרש?


הערב נפתח במשחק בין שתי נבחרות ידוענים, שחוזקו בשחקני עבר ושחקניות WNBA. ההכנסות מהמשחק נתרמו לצדקה ועל הפרקט נראו כמויות כשרון אדירות ( אם כי לא הכרח בכדורסל). על כל מקרה, אם אתם ממש מתעניינים, קבוצת המזרח ניצחה את קבוצת המערӑ 57-60, כשבמשחק מצטיינים טרל אוונס (17 נק') ושלל כוכבי נ.ב.א בעבר כמו דן מארלי (13 נק'). אולי הפרט המעניין ביותר היה שאת נבחרת המערב אימנה אליסה מילאנו, מי שכיכבה בסדרה המיתולוגית "<ɳtrong>מי הבוס" והקשר שלה לכדורסל, עדיין מוטל בספק.

היום ייערכו מספר תחרויות השלשות, ההטבעות ומשחק החיובים. מחר,בין ראשון לשני, יגיע הדבר האמיתי: משחק האולסטאר.


צילומים: Getty Images

תגובות

טלספורט בפייסבוק