עברנו משוכה מאוד קשה

אלישע לוי משחרר אנחת רווחה אחרי ה- 0:1 על הפועל רמת גן: "היה לנו משחק מאוד קשה, ר"ג הקשו עלינו את החיים" .יובל נעים: "הבאנו המון כבוד להפועל ר"ג. הנחמה תהיה שמכבי חיפה תיקח את הגביע"

שבת 14 פברואר 2009
מערכת TELESPORT
מכבי חיפה העפילה היום (שבת) לשמינית גמר גביע המדינה, אחרי 0:1 על הפועל רמת גן במכתש. שנתיים אחרי שהודחה על ידה באותו המפעל, הירוקים השיגו ۠קמה באדומים, והם אלו שממשיכים לשלב הבא.

אלישע לוי, מאמנה של מכבי חיפה, אמר בסיום: "כצפוי היה לנו משחק מאוד קשה, וצריך לתת קרדיט להפועל רמת גן שהקשו עלינו את החיים. יצרנו לעצמנו כמה הזדמנויות, אבל היו חסרים לנו צירופים ומחץ". 

"עברנו משוכה מאוד קשה, ובגביע זה מה שמשנה בסופו של דבר. במגרש כזה קטן חשובה מאוד הנחישות. צריך להגיב נכון, וקטן עשה את זה וכבש. בכל המשחקים האחרונים אנחנו בקו של עלייה. היום, לצערי, היה פחות טוב".
  מאמנה של הפועל ר"ג, יובל נעים סיכם: "אני מאוד מאוכזב. הבאנו המון כבוד להפועל רמת גן. התוצאה יכולה היתה להיות אחרת. אני צריך להגיד מילה טובה לשחקנים שנתנו מעצמם 120 אחוזים. הצגנו את הקבוצה הטובה ביותר בארץ במשך דקות רבות בחולשותיה".

"שילמנו בגדול על טעות אחת שלנו בהגנה. חבל, אבל אנחנו גאים בשחקנים וממשיכים הלאה לליגה. הוכחנו שגם בליגה השניה יש קבוצות טובות. מאוד כואב ומתסכל להפסיד בדקה כזאת, אבל זה הכדורגל שלנו. הנחמה תהיה שמכבי חיפה תיקח את הגביע".<ɢr/>
כובש שער הניצחון לזכותה של מכבי חיפה, יניב קטן אמר בסיום: "ידענו שמצפה לנו משחק מאוד קשה, ידענו לקראת מה אנחנו באים והתכוננו כל השבוע. זה גביע, ומה שחשוב זה לעבור שלב. לא היה קל, הם סגרו את המשחק ולא היה פשוט לפתח פה משחק כדורגל. אבל אנחנו כבר לא זוכרים איך שיחקנו ומי הבקיע, רק שעלינו שלב".

תגובות

טלספורט בפייסבוק