סופר מן רובינזון

נייט רובינזון, הגארד של הניקס "המתנשא" לגובה 1.81 ניצח הלילה בתחרות ההטבעות עם דאנק מדהים מעל הראש של דוויט הווארד (סופר מן), אלוף העונה שעברה. דקוואן קוק זכה בתחרות השלשות

יום ראשון 15 פברואר 2009
מערכת TELESPORT
 אולסטאר ה-NBA נמשך לפנות בוקר בפיניקס עם תחרות אלוף ההטבעות ואלוף השלשות. אחרי הדאנק המדהים בעונה שעברה של "סופר מן" דוויט הווארד, חשבנו שיותר מזה כבר לא נוכל לקבל, אבל נייט רובינזון חשב אחרת.

הווארד, אלוף העונה שעברה לבש שוב את מדי הסופרמן שלו והתעופף לדאנק מהסרטים. השופטים שוב  התלהבו ונתנו לו את הציון המקסימלי. כולם היו בטוחים שהווארד יזכה שוב בתחרות ההטבעות, עד שראו את הדאנק של נייט רובינזון.

רובינזון,Ƞאחד השחקנים הנמוכים ב-NBA אשר גובהו 180 ס"מ בלבד, התעופף לדאנק מעל ראשו של דוויט הווארד, המתנשא לגובה 2.13. 52 אחוז מהצופים יצאו מגידרם והצביעו בעד רובינזון, שזכה בתואר גם ב-2006.

קוק בשלשות

וגם בתחרות השלשו۪ קיבלנו אלוף חדש. ג'ייסון קאפונו, הצלף מטורונטו נכנע לדקוון קוק ממיאמי. הגארד של ההיט שצבר 19 נקודות בסיבוב המכריע והקדים את קאפונו.

קאפונו ניסה להפוך לשחקן השלישי בלבד שזוכה בפעם השלישית ברציפות בתחרות השלשות, אחרי שקרייג הודג' עשה את זӔ ב 1990-1992 ולארי בירד האגדי שעשה זאת בשנים 1986-1988, אך קוק מנע ממנו את התענוג.

צילום: גטי אימג'

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק