שואו טיים בסגנון המערב

ליל אולסטאר נוצץ של הכדורסל האמריקאי הסתיים בניצחון סוחף של המערב על המזרח 119:146. קובי בראיינט ושאקיל אוניל התחלקו בתואר ה-MVP ונראו מחויכים ומאוחדים מתמיד. פיניקס שמחה לאӨח

יום שני 16 פברואר 2009
מערכת TELESPORT
מסורת האולסטאר לא איכזבה: ערב האולסטאר של ה-NBA שנערך הלילה בפיניקס סיפק עוד משחߧ כדורסל מהנה באווירת כוכבים נוצצת. לאחר מחצית צמודה השתלט המערב על הפרקט ובערב ענק ומזכיר נשכחות של הצמד בראיינט את שאקיל, קבע ניצחון סוחף 119:146.

המזרח פתחו חזק את המשחק ורצו ל-0:7 כאשר המערב מגלה חוסר ריכוז ותאום על הפרקט. אז נכנס שאקיל אוניל, שפתח את הערב בריקוד מסעיר ובכניסה מרשימה להיכל והוליך את המערב למהפך ולהובלה ראשונה במשחק.המשחק המשיך להתנהל לאורך שני הרבעים הראשונים בתוצאה צמודהȠוכדורסל מרתק עד לסיום המחצית שהסתיימה בתוצאה 67:72 לטובת המערב.

את הרבע השלישי פתחו הצמד קובי בראיינט ושאקיל אוניל בסערה. השניים ששיחקו יחדיו לראשונה מאז הגמר ב-2004 עשו זאת בדיוק כמו שהם יודעים הכי טוב, ממש כמו בימים הטובים,̠והריצו את קבוצתם ל-20 הפרש ממנו התקשו במזרח להתאושש. הרבע האחרון כבר היה בסימן גארבג' טיים כששתי הקבוצות מנסות להנעים את הצופים בשלל תרגילים והטבעות. בסיום כאמור 119:146 למערב, בעוד לילה של כוכבים וסלבריטים שנכנס לספרי ההיסטוריה כאחד המבדרים ביותר.
"הייתה תחושה של פלאשבק" אמר בסיום שאקיל אוניל, שקיבל את תואר ה-MVP של המשחק בצוותא עם בראיינט "ממש כמו השנים 99 עד 2002". השניים התחבקו בסיום ונראו מיודדים כמו בעבר. על הכניסה המרשימה שלו להיכל אמר אוניל "זה היה ריקוד בסיגנון חופשי".

בשורות המערב בלטו: קובי בראיינט (27 נק', 4 אסיסטים), שאקיל אוניל (17 נק' 5 ריב') אמאר סטודמאייר (19נק', 6 ריב'). בשורות המזרח בלטו: לברון ג'יימס (20 נߧ', 5 ריב'), דוואין וויד (18 נק', 5 אס'), פאול פירס (18נק', 4 ריב').

תגובות

d

טלספורט בפייסבוק