נמני: הקוונים ברמה נמוכה

אבי נמני כעס על פסילת שער חוקי של ז'אן ע"י הקוון עבד אל עוברה. יגאל אנטבי: לשחקני מכבי יש פיק בירכיים מולנו. אלי גוטמן: הניצחון הזה מוקדש לקהל שלנו. טורק היה מעורב בעימות עם אוהד מכבי

יום שני 16 פברואר 2009
אשר גולדברג

הפועל ת"א שוב חוגגת עוד ניצחון בדרבי. אחרי ההפסד בחצי גמר גביע הטוטו בהרכב משני, אלי גוטמן פרע את חובו לאוהדים בריבית דריבית עם ניצחון 0:4 על בית"ר ירושלים והיום עם ניצחון 0:2Ƞבדרבי, שהעניק לקבוצתו מקום בשמינית גמר הגביע על חשבון היריבה השנואה.

אבי נמני, מאמן המפסידים תלה את ההפסד בעיקר בשופטים: "סבלנו מטעויות שיפוט ובעיקר מפסילת שער חוקי. חבל מאוד שמאיר לוי הושפע מהקוונים, אבל בסך הכול הפסדנוȮ הפועל ת"א ובעיקר איניימה עשו עבודה טובה. אין לי ספק שאם הקוון לא היה טועה וסילי היה כובש פעמיים מול השוער של הפועל, לא היינו מזכירים את טעויות השיפוט". 

יגאל אנטבי, מגן האדומים אמר: "כל הקבוצה שיחקה טוב. רצינו יותר מהם והנענו כדור. זה מוזר, אבל במשחקים מולנו יש לשחקנים של מכבי פיק ברכיים. אנחנו נתמקד גם בליגה וגם בגביע. לא משנה ההגרלה, תן לי כל קבוצה בבלומפילד".
המאמן, אלי גוטמן: "עצרנו את מכבי במקום בו רצינו לעצור אותם. במחצית השנייה מכבי ת"א יצאה ללחוץ קדימה ואמרתי לשחקנים שאנחנו צריכים לדעת פעם אחת להשתחרר טוב וזהו. הקהל שלנו שכח את גביע הטוטו אחרי היום. לנצח עבורם זה מעל ו۞עבר. יש משחקים שאני קופץ וידוע שזה הולך להיות בסדר. יש משחקים שאני יודע שהולך להיות קשה וזה היה אחד מהם. קדימה הפועל".

בנו של שחקן העבר של הפועל תל אביב, ג'ימי טורק, היה מעורב בעימות עם אוהד מכבי. טורק האב התערב ושוטרים שהגיעו למקום ביקשӕ ממנו הסברים.

תגובות

טלספורט בפייסבוק