בשנה הבאה

העונה העלובה של מכבי ת"א הסתיימה כמעט באופן רשמי אחרי ההדחה מהגביע. עכשיו יתחילו הטפטופים והקשקושים על ההכנות לעונה הבאה של הצהובים. שלומי לויה מסכם בפסימיות את העונה בצהוב

יום שלישי 17 פברואר 2009
שלומי לויה
ל בין שחקן שמתבלט בקבוצה קטנה לשחקן ۩עושה את זה בקבוצה רווית לחצים ומתחים גדולה?  

הפועל ניצחה העונה בשני הדרבים ושניהם היו סופר חשובים: הראשון בליגה, שנתן לה פוש ענק קדימה ואתמול בגביע המדינה, ניצחון שנסך בקבוצה המון ביטחון שהיא יכולה במפעל הזה ללכת עד הסוף וגם יתרום עוד Ӟנות של חיזוקים לקראת המשך המאבק על האליפות בליגה. 

הפועל סוגרת ימים חלומיים עם הדריסה של בית"ר 0:4 והניצחון הענק בדרבי הגביע, שנסך בה ביטחון שהיא יכולה ללכת במפעל הזה עד הסוף (ומי זוכר היום בכלל את השלישייה שהאדומים ספגו מבני-יהודה?)

מילה טובה מגיעה לאלי גוטמן על רגעי האושר שהוא מספק לקהל של הקבוצה שלו. מגיע לו גם שאפו על האמונה וחשיפתו של מהראן ללה, שהופך לחלוץ של משחקים גדולים. 
אם סמואל יבואה הוא מניה בטוחה ויודע מצוין לעקוץ גם אחרי דקות ארוכות של מנוחה, ללה הפך בתקופה האחרונה גם הוא לבאנקר בהרכב של הפועל. הוא עדיין לא מספיק חד ומחמיץ לא מעט, אבל יודע להגיע למצבים שלו ועם עוד עבודה ועוד קצת ליטוש, הפועל יכולה להרוויח өחקן התקפה משובח להרבה מאוד שנים.  

הפועל, בניגוד למכבי, נטועה חזק מאוד בעונה הזו ובחודש פברואר היא נושמת אוויר פסגות ועדיין נמצאת בתמונת גביע המדינה ויכולה להרשות לעצמה לחלום על דאבל.

 ונראה שזה ההבדל הגדול בין התל-אביביות הגדולות בעונה הנוכחית: הפועל רלוונטית לכל תואר, מכבי איבדה עניין בהווה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק