פדרר נפצע בגב. יעדר מדובאי

טניס: הטניסאי המדורג 2 בעולם, רוג'ר פדרר השוייצרי יעדר מטורניר דובאי המסורתי וגביע דייויס בעקבות פציעה בגב: "עצוב בשבילי, אבל אני צריך לשקם את השרירים"

יום שלישי 17 פברואר 2009
מערכת TELESPORT
 המדורג מספר 2 בעולם, שחקן הטניס העולמי, רוג'ר פדרר השוייצרי ייעדר ממשטח הטניס המסורתי בחודש הבא בעקבות פציӔ בגב, מה שיאלץ אותו לוותר על גביע דייויס וגם על טורניר דובאי. 

"לצערי, אני צריך להודיע כי לא אוכל לקחת חלק בטורניר דובאי המסורתי וגם בדייויס, שבו נבחרתי תתמודד מול ארצות הברית. זו החלטה לא פשוטה עבורי, כי זה מוביל אותי לא לשחק בטורנירים האהובים עליי". 

פדרר התייחס כי הגיע הזמן לחזור ולהתאמן על השרירים, כדי לחזקם להמשך העונה התובענית: "אני כעת אעבוד קשה לשיקום שרירי בחודש הקרוב, כדי שאגיע בכושר מלא להמשך התחרות". 

פדרר, שלא נכלל בשנים עברו בסיבוב הראשון של גביע דייויס, גרם לו לחזור כדי להמשיך ולהאבק על המקום הראשון שאותו אוחז הספרדי, רפאל נדאל. 

חברו לנבחרת, הקפטן סברין לוטאי אמר: "אנחנו בהחלט מצטערים שפדרר לא יוכל להצטרף איתנו לארצות הברית. הבריאות עבור כל אדם וөחקן היא החשובה ביותר, אנחנו מקווים לראות אותו בהקדם האפשרי שב אלינו". כעת בנבחרת מחפשים מחליף לפדרר.

תמונה: גטי אימג'.

תגובות

טלספורט בפייסבוק