מאור פשוט לא יכול להנהיג

אבי נמני יציים שיחה עם מאור בוזגלו ואינו מתכוון לדון באי לחיצת היד של הכדורגלן המוחלף. שחקן במכבי ת"א אמר: "מכבי תלויה במאור כפי שהיתה תלויה באבי נמני ככדורגלן ולא כמנהיג"

יום רביעי 18 פברואר 2009
אשר גולדברג

מכבי תל-אביב, לפחות עד לסיום העונה, תלויה בביצועים של מאור בוזגלו. במועדון שילמו על תו המחיר כסף גדול וכשלו בחשיבה ש"ילד הפלא&quoʹ; יוביל אותם לתארים ו"יקרע" את הליגה.

עכשיו החשיבה במועדון שונתה. גם אבי נמני וגם הבעלים, אלכס שניידר, מבינים שצריך שחקן אחר, כנראה זר איכותי שייקח עליו את המועדון בעונה הבאה. מאור בוזגלו יודע לעשות דברים יפים אבל בשום אופן בגילו הצߢיר אינו יכול להיכנס לנעליו של אבי נמני, אלא בקושי ללבוש את חולצתו.

אבי נמני אינו כועס על מאור בוזגלו ולא על התנהלותו. בקבוצה כבר השלימו עם העובדה שהכישלߕן החל בתחילת הקיץ על-ידי הסגל שנבחר בעידן של רן בן-שמעון.

במכבי תל-אביב יודעים שאין בכוחם על-ידי קנס כספי, למנוע מהאב יעקב בוזגלו להתראיין. כל קנס שיוטל יגור כותרות נגד מכבי תל אביב, ויכניס את המערכת לסחרור על-ידי גורמים שממתינים לכל מעידה של̠אביב בושינסקי ועוזי שעיה.

 אבי נמני, מתכוון לזמן לשיחה אישית את מאור, כמו גם שחקנים נוספים, שתרומתם לקבוצה אינה מורגשת. שחקן במכבי ת"א הגיב הבוקר: "הקבוצה תלויה בבוזגלו, הוא שחקן כישרוני אבל עסוק בדברים אחרים שלא באשמתו. הוא שחߧן טוב אבל לא באיכויות שתכננו עליו. הקבוצה היא כשלון העונה ולכן איש המיליונים הוא במוקד הביקורת. מאור טועה בהתנהלות שלו. הוא פשוט לא יכול להיות מנהיג, אלא רק שחקן".

תגובות

טלספורט בפייסבוק