לגוטמן פריבילגיה של מנצחים

אלי גוטמן נכנס לנעלי פרגוסון ואחרי צ'לסי, בארסה וליברפול, לקראת האורווה הוא מאמץ את השיטה של אלכס פרגוסון. שחקן בפבוצה: "גוטמן הוא המאמן מספר 1 בארץ"

יום שישי 20 פברואר 2009
אשר גולדברג
 השבוע היתה הפועל ת"א פחות על מגרש האימונים וקצת יותר בחדר ההרצאות של אלי גוטמן. המאמן המצליח וקבוצתו, הנמצאת בפורמה, יוצאים מחר לאורווה שם ימתינו להם רוני לוי ולוחמי הלוזונים

בהפועל ת"א מודעיםĠהיטב למגרש הקשה ולמאבק חסר הפשרות הצפוי להם באם המושבות. אלי גוטמן, באסיפת השחקנים עשה השוואה בין הפועל ת"א למנצ'סטר יונייטד, וכיוון בעיקר למנג'ר אלכס פרגוסון, שיודע מתי אפשר להביס במגרשו הביתי ומתי צריך לשחק על תוצאה צמודה ובשכל.

גוטמן ۔ביא דוגמאות מאלופת אנגליה ושחקניו הקשיבו קשב רב לשיטת המשחק נגד המכבים מפ"ת. גוטמן מתכוון להציב את ההרכב המנצח שלו, זה שעשה בית ספר לכדורגל לבית"ר ירושלים וזה שסילק את מכבי ת"א מגביע המדינה.

עומרי קנדה ימשיך על הספסל, וככל הנרא۔ גם בן לוז, אשר לא החלים סופית מהשפעת שלו. מי שמתקשה להיכנס להרכב הוא הרכש עדן בן בסט, שימשיך לראות את מהרן להלה בשפיץ האדום.

על ההשוואה למנצ'סטר יונייטד אמר שחקן בקבוצה: "אלי גוטמן הוא היום המאמן מספר 1 בארץ. מי שמנצח בגדול את בית"ר ומכבי ת"א, זוכה לפרבילגיה של מנצחים. את גוטמן האמיתי תראו בשיאו במידה וננצח בבלומפילד את מכבי חיפה בגביע".

תגובות

טלספורט בפייסבוק