שיגעון אמיתי

גרמניה: שבוע בלבד החזיקה הרטה ברלין במקום ה-1, עד ההפסד בוולפסבורג. הופנהיים שבה לפסגה בזכות תיקו 3:3 מטורף בשטוטגרט ובאיירן מינכן הושפלה בבית. קולאוטי ואלברמן? צפו בניצחון מנשנגלדבאך מהספסל

שבת 21 פברואר 2009
מערכת TŅLESPORT
ההפתעות בגרמניה מסתבר מסרבות להפסק והאמת אנחנו רק נהנים מכך. שבוע בלבד לאחר שטפסה את המקום הראשון, הפסידה הרטה ברלין 2:1 בחוץ מול וולפסבורג. דרק בואטנג וקלן הפתיעו 1:2 את באיירן מינכן באלאנס ארנה, ואפילו ברמן הפסידה. 

הפתעות הפתעות ושוב פעם הפתעות, זה מה שסיפק המחזור ה-21 בגרמניה. זה החל בוולפסבורג, כאשר המקומית גברה 1:2 על הרטה ברלין, שהייתה עד לפני כן מוליכת הטבלה. 

ההתחלה הייתה דווקא עבור האורחת, כאשר בדקה ה-62 הצליח סיקרו (2) לכבוש. היתרון לא עמד יותר מדי, כאשר 10 דקות בלבד לאחר מכן הצליח דז'קו, החלוץ הבוסני לאזן ל-1:1. הזאבים המשיכו לחפש שער ניצחון, והוא בהחלט הגיע 6 דקות לסיום (84) כאשר דז'קו משלים צמד נהדר.

התוצאה המפתיעה לא איחרה להשמע בחוצות ה'אלאנס ארנה', שבו באיירן מינכן איבדה שלוש נקודות חשובות בהפסד הבית האכזרי 2:1 מול פ.צ קלן. 

ללא דרק בואטנג, שצפה על הספסל ߑמחצית הראשונה המצויינת של קלן, כאשר  תוך 12 דקות קלינסמן עמד דום,כאשר הוא צפה באהרט (22) תרם את הראשון וברוסינסקי (34) הקשר הגרמני מראה על הצד בארנה 0:2 מדהים לקלן. הפעם האחרונה שבאיירן הפסידה, הייתה במחזור החמישי, דניאל ואן בוייטן (84) ניסה לשנות זא۪ אבל זה היה מאוחר מדי. 

מי שניצלה את מעידת המוליכות, זוהי הופנהיים, ששבה למקום הראשון (זמנית) עד משחק ההשלמה מחר, כאשר היא סיימה בתיקו 3:3 אדיר בשטוטגרט. 

הופנהיים עלתה ליתרון משער של בה (24), אבל היתרו۟ החזיק 2 דקות בלבד כאשר קאקאו איזן במהרה(26). חמש דקות מהירות לאחר מכן הצליח מריו גומז (31) לקבוע מהפך (2:1) למארחת, אבל עוד לפני תום המחצית הצליח דמבה (45) לאזן בצמד. היתרון שוב חזר לשטוטגרט בדקה ה-63 בצמד של גומז, אבל בה המצויין חת۝ בשלושער (67) אדיר ונקודת זכות לאורחת. 

גל אלברמן ורוברטו קולאוטי ישבו על הספסל בניצחון 2:3 החשוב של מנשנגלדבאך מול האנובר. לבורוסיה: בומיוהאן (38), מארין (43) ונואייבל (83). להאנובר: פינטו (53) ושולץ (7ĸ).
תוצאות נוספות מגרמניה: קוטבוס 2 (אילייב 51, רנגלוב 90) - ורדר ברמן 1 (אלמיידה 46), ארמניה בילפלד 1 (מיאטוביץ' 83) - בוכום (קלימוביץ' 30 שגם הורחק), קרלסרוהה 0 - פרנקפורט 1 (קיאו 55). 

תמונות: גטי אימג'.

תגובות

a

טלספורט בפייסבוק