בשבוע הבא: גאידמק בישראל

שחקני ואוהדי בית"ר ירושלים שימו לב: בשבוע הבא ינחת בישראל ארקדי גאידמק, שעזב את הארץ לפני יותר מחודשיים לרוסיה ולקה בליבו

יום שני 23 פברואר 2009
אשר גולדברג
איש העסקים ארקדי גאידמק, שעזב את ישראל לפני כחודשיים, צפוי לחזור בשבוע הבא לארץ הקודש  והגעתו אמורה להביא, כנראה, לסוף את חרושת השמועות וההערכות בכל הנוגע לעתידה של בית"ר ירושלים.

גאידמק הפקיד ערבות בסך 2.5 מיליון דולר לפני כחודשיים (לה נזקק בעקבות צו בית משפט) ונסע לרוסיה, אז לטענתו לצורך עסקים. לפני מספר שבועות לקה ארקדי גאידמק בליבו ואושפז מספר שבועות בבית חולים. צוות רפואי ישראלי נסע אליו ואישר את הדברים ונראה ۩גאידמק ישאר ברוסיה עוד זמן רב.

עם זאת, הבהירו היום אנשיו של גאידמק כי האוליגרך צפוי לנחות בישראל בשבוע הבא למרות שמצבו הרפואי אינו ידוע. גאיד۞ק לא התייחס בשבועות האחרונים למצבה של בית"ר ירושלים ונמנע מלשוחח עם אנשי תקשורת בענייניו הפרטיים וגם בענייני הדאבליסטית.

גאידמק יוכל להבהיר האם הוא מתכוון להשקיע בבית"ר ירושלים, מה מעמדו של משה דדש, מה התייחסותו לעניין מעמדו של ראובߟ עטר וזאת לאחר שאחרי התבוסה שנחלה הקבוצה להפועל תל-אביב נפוצו ההערכות כי קורנפיין מעוניין לפטר את ראובן עטר.

בשבוע הבא אמור להישמע בצרפת פסק הדין בעניין משפטו של גאידמק בעניין מכירת הנשק לאנגולה ואם גאידמק יימצא אשם, ייתכן שיוצא נגדו צו ߞאסר, מה שעלול לחייב אותו בעתיד להיות במאסר בישראל.

תגובות

e

טלספורט בפייסבוק