משחק חלש שלנו

אלישע לוי מאוכזב מההפסד למכבי נתניה, אך לא יוצא מפרופורציות: "צריך לתת קרדיט ליריב. נראינו לא טוב, אבל זה קורה לקבוצות הכי טובות". איתי שכטר: "לא מסתכלים על אליפות"

יום שני 23 פברואר 2009
מערכש TELESPORT
מכבי חיפה נכנעה הערב (שני) 2:0 למכבי נתניה, והצמרת של ליגת העלĠלא יכולה להיות מעניינת יותר אחרי שהמאבק על האליפות נפתח מחדש. המצטיין על כר הדשא, איתי שכטר, אמר בסיום: "אנחנו לא צריכים להסתכל עכשיו על אליפות. אנחנו צריכים לחזור לעניינים ולקחת נקודות". 

"פתחנו את הליגה לכולם, גם להפועל ת"א וגם לבית"ר ירושלים. זה יהיה מאבק צמוד שיוכרע רק בסיום. אני מקווה שגם אנחנו נרוץ עד הסוף. צפוי לנו בשבוע הבא משחק מאוד קөה מול בית"ר ירושלים, ואנחנו נבוא לשם כדי לעשות את הכל כדי לנצח".

מאמן מכבי חיפה, אלישע לוי, אמר בסיום: "זוהי אכזבה גדולה, גם מבחינתנו וגם מבחינת הקהל שתמיד תומך בנו. צריך לדעת לעבור משחקים מהסוג הזה. בוודאי שאנחנו מאוד מאוכזבים, אבל צריך לתת קרדיט ליריב ולעשות את הדברים טוב יותר בפעמים הבאות". 

"אם אני מנסה לנתח את המשחק, זה באמת היה משחק חלש שלנו. לא הצלחנו לפתח את המשחק, לא באנו מהצדדים כמו שצריך. נראינו לא טוב היום, אבל זה קורה לקבەצות הכי טובות. נבדוק מה אנחנו יכולים לעשות כדי להיראות יותר טוב ולשפר את הדברים".

על המאבק על האליפות אמר לוי: "זה לא יהיה פשוט. אני לא רואה הבדלים בין הקבוצות. גם הפועל תל אביב וגם בית"ר ירושלים ייאבקו עד הסוף".
ניר דוידוביץ' הוסיף: "זה מגרש קשה לפתח עליו משחק. אנחנו בדרך כלל מתקשים פה וחבל אבל אנחנו צריכים להסתכל קדימה. אנחנו עדיין ראשונים בטבלה בפער יפה, ואני מקווה שנחזור לנצח בשבוע הבא".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק