תיקו מאופס במילאנו

יונייטד העלימה את אינטר במחצית הרארונה והכדורים שרקו סביב שערו של ז'וליו סזאר. גם דקות טובות של אינטר במחצית השנייה לא עזרו לאיטלקים שנוסעים לגומלין עם 0:0 לאנגליה - שם, בטוח תיפול הכרעה

יום שלישי 24 פברואר 2009
מערכת TELESPORT

המפגש הראשון של קרב הענקים יצא לדרך בסן סירו המפוצץ. שתי הקבוצות השולטות ללא עוררים בליגות בארצן, הליגות הטובות בכדורגל של אירופה, הערב - ראש בראש.  מנצ'סטר יונייטד הגיעה לאיטליה בידיעה שהיא חייבת לכבוש שער במטרה להשאיר סיכוי טוב לקראת הגומלין באולטראפוד. 

האורחים פתחו חזק והגיעו לאין ספור הזדמנויות כשלאינטר אין תשובה לאגרסיביות של היונייטד ולמהירות של רונאלדו שעשה צחוק מריבאס, שמונה על ידי מוריניו למשימה - ונכשל. המחצית השנייה התחילה בלחץ של אינטר שהתקשתה ליצור מצבים והתרכזה סביב היכולות האישיות של זלטאן, שלא היה בשיאו הערב. יונייטד המשיכה להיות מסוכנת יותר, גם כשתקפה רק במתפרצות.

פרגוסון חסר את מנייה וידיץ' ומחזיק על הספסל את וויין רוני, קרלוס טבז ופול סקולס. מוריניו שומר על הספסל את לואיס פיגו, חוליו קרוז ומרקו בלוטלי.

מחצית ראשונה: יונייטד בשליטה

המשחק נפתח בגישושים ונשאר במרכז השדה. דקה 6: כדור קרן של יונייטד פגש את הראש של רונאלדו שנגח חזק משבעה מטרים וסחט הצלה גדולה מסזאר. שתי דקות אח"כ, כדור חופשי של רונאלדו חלף סנטימטרים ליד הקורה. יונייטד התחילה להחזיק יותר בכדור והמארחים נסוגו לאחור.

דקה 20: כדור ענק של גיגס שם את ברבטוב הרבה מאחורי קו ההגנה האיטלקית, אך הבולגאי לא הצליח לשחרר כדור טוב וכדור הרוחב הורחק.

דקה 23: השליטה של האדומים נמשכת. גיגס הגביה כדור שמצא את הראש של ברבטוב שנגח סמוך לקורה מ-12 מטרים.

דקה 28: ההזדמנות הגדולה ביותר עד כה. גיגס חמק מריבארס ומחמישה מטרים בעט חזק ולא מדויק, ישר לגופו של סזאר. דקה אח"כ רונאלדו נגח כדור גובה של פארק סמוך לקורה - סזאר לא זז. 

דקה 44: השוער המחליף של אינטר, פרנצ'סקו טולדו, קיבל כרטיס הצהוב, בעודו על הספסל, בעקבות על מחאות לעבר השופט הספרדי.

מחצית שנייה: אינߘר מתעוררת

מוריניו מבצע חילוף עם פתיחת המחצית השנייה כשהכניס את איבן קורדובה במקומו של ריבאס שקיבל סחרחורת שוב ושוב מרונאלדו. אינטר פתחה חזק וכבר בפתיחה הגיעה להזדמנות הראשונה שלה במשחק כשקמביאסו שלח כדור, איברהימוביץ' דילג מעליו ואדריאנו בעט מ-10 מטרים, מעט מעל המשקוף.

דקה 66: הזדמנות מצויינת ליונייטד. כדור רוחב מצוין של רונאלדו הורחק על ידי זנטי, רגע לפני שגיגס מרים את הרשת.

דקה 76: ריאן גיגס חתך מימין, עבר שני שחקנים ונבלם בשנייה האחרונה על̠ידי איבן קורדובה שהציל את אינטר מפיגור.

דקה 78: מריו בלוטלי נכנס במקומו של אדריאנו שנתן 78 דקות חלשות ומאכזבות.

דקה 82: אינטר לוחצת. כדור קרן הגיע לראש של קמביאסו שנוגח לרוחב השער אך לא הייתה שם ۩ום רגל שתדחוק את הכדור לרשת.

דקה 83: אלכס פרגוסון מכניס את וויין רוני למערכה במקומו של פארק.

דקה 89: סזאר מציל את אינטר בפעם המי יודע כמה. השוער שלח רגל ארוכה אל הכדור ומנע מווין רוני את שער היתרەן.

דקה 91: אינטר כמעט וגונבת גול בתוספת הזמן. סטנקוביץ' בעט בשמאל  מ-17 מטרים - מעל המשקוף.

דקה 93: עמוק בתוך תוספת הזמן של 3 דקות, רונאלדו שלח פצצה מכדור נייח ב-30 מטרים שנעצר בחזה של ג'וליו סזאר - אקורד הסיום של המשחק. 0:0 בסיום. אינטר ומוריניו נוסעים לאולטראפורד בידיעה שהיכולת הנוכחית לא תספיק והקבוצה חייבת לכבוש בכדי להעפיל.

אינטרנציונל: ג'וליו סזאר, קיבו, ריבאס, סאנטון, מייקון, , זנטי, קמביߐסו, מונטארי, סטאנקוביץ', איברהימוביץ', אדריאנו.

מנצ'סטר יונייטד: ואן דר סר, אברה, פרדיננד, אוונס, אוש'ה, פלטשר, קאריק, פארק, גיגס, רונאלדו, ברבטוב.


תמונות: Gettyimages

תגובות

טלספורט בפייסבוק