בניון ניצח את ריאל בספרד

ליגת האלופות: שער גדול של יוסי בניון בדקה ה-82 העניק ללәברפול ניצחון 0:1 על ריאל מדריד ב'סנטיאגו ברנבאו' ומקדמה גדולה לקראת הגומלין באנגליה

יום רביעי 25 פברואר 2009
מערכת TELESPORT

ליברפול גברה הערב (רביעי) על ריאל מדריד בתוצאה 0:1 בקרב הראשון מבין שניים ביניהן במסגרת שמינית גמר ליגת האלופות. יוסי בניון, הקשר הישראלי, עצר במו רגליו, או יותר נכון ראשו, את המומנטום האדיר של אלופת ספߨד כשכבש את השער היחיד במשחק בדקה ה-82, והעניק לקבוצתו מקדמה ענקית לקראת הגומלין באנגליה.

מהלך המשחק:

בדקה ה-5, ראול ניסה לסכן את השער עם בעיטה מכ-7 מטרים, אבל ריינה קלט. כעבור 16 דקות, פרננדו טורס קיבל כדור Ӣומק נהדר, חדר לרחבה ושחרר בעיטה שסחטה מקסיאס הדיפה לקרן. 

בדקה ה-30, היגוואין מצא את השער מקרוב, אבל הקוון הרים דגל לנבדל מוצדק והשער נפסל. מחצית ללא שערים בסנטיאגו ברנבאו. 14 דקות לאחר מכן, הגבהה של רובן פגעה באורליו שכמעט וכבש שער עצמיĬ אבל ריינה היה קלט. 

בדקה ה-58, יוסי בניון חדר לרחבה והעביר את הכדור שמאלה לריירה, אך הבעיטה של האחרון נהדפה. בדקה ה-71, רובן ניסה להפתיע את ריינה עם בעיטה מכ-18 מטרים, אבל השוער היה מוכן והדף לקרן שלא מומשה.

בדקה ה-82, יוסי בניון קבע- 0:1 לליברפול. דירק קויט הכשיל את גבי היינצה והשופט הורה על כדור חופשי לזכותם של האדומים. פאביו אורליו הגביה את הכדור החופשי לרחבה, בניון נותר ללא כיסוי, התרומם גבוה ונגח פנימה.

הרכב ריאל מדריߓ: איקר קאסיאס, גבריאל היינצה, פפה, פאביו קנבארו, סרחיו ראמוס, מרסלו (גוטי 46'), פרננדו גאגו, מחמאדו דיארה, אריאן רובן, ראול וגונסאלו היגוואין.

הרכב ליברפול: פפה ריינה, פאביו אורליו, ג'יימי קראגר, מרטין שקרטל, אלבארו ߐרבלואה, חאבייר מאסצ'ראנו, צ'אבי אלונסו, אלברטו ריירה (סטיבן ג'רארד 88'), יוסי בניון, דירק קויט (לוקאס לייבה 90') ופרנדו טורס (ראיין באבל 62').

צילום: gettyimages

תגובות

8

טלספורט בפייסבוק