ליאור אסולין בתפקיד בניון

רוני לוי התלהב מטקטיקת המשחק של ליברפול בסנטיאגו ברנבאו ודורש משחקניו להפנים את העמידה של המאמן בניטס. ליאור אסולין התבקש לשים לב ליוסי בניון

יום שישי 27 פברואר 2009
אשר גולדברג
בשבועות האחרונים, כשמאמנים ישראלים לוקחים צעד וחצי מיותר קדימה ומשווים את שחקניהם לאלו של ברצלונה, ריאל מדריד, מנצ'סטר יונייטӓ או ליברפול, קבוצותיהם "מתרסקות" בשבת מול היריבות.

כעת תורו של רוני לוי לחבור אל אלי גוטמן, אייל לחמן, אלי כהן ומאמין שהקרנת סרט וידאו ממשחק של ליברפול בסנטיאגו ברנבאו מול ריאל מדריד ביום רביעי יעשה משהו לשחקניו. רוני לוי מאמין שההשקעה של שחקני הקו הקדמי ובראשם ליאור אסולין, טל בן-חיים ובאסטיניני במשחק ההגנה יעזור לשיפור במשחק הכללי.

רוני לוי מאמן בעל סגולות התקפיות וקו חשיבה מתקדם ודורש משחקניו מחר בבלומפילד מול בני-יהודה יותר מחויבות הגנתית, נוסח ליברפול. 

ליאור אסולין, אחד שאינו מרבה לעבור את קו האמצע עם הפנים אל השוער אוהד כהן והגנתו, התבקש לשים לב לתנועה של יוסי בניון ופרננדו טורס מעמדות התקפה לעמדות הגנתיות יותר. אסולין עקב אחרי התנועה של יוסי ובניון והבטיח להשקיע יותר בעזרה מאחור.

השחקנים אינם מייחסים שום חשיבות או נושא לשיחה לעובדה שעבורם זה מפגש נגד מאמנם לשעבר, גיא לוזון. שחקן בקבוצה הגיב על כך: "השער ספגנו בדקה האחרונה נגד הפועל תל-אביב מחייב ניצחון. מכבי פתח-תקווה עדיין בתוך המאבק על מקומות 1-4, גיא לוזון בכלל לא מוߖכר בשיחות שלנו. בני-יהודה מספיק חזקה כדי שנשקיע מאמץ על".

סירמנה דמבלה, שחזר מחופשה מיוחדת בצרפת, התאמן וישחק מחר.  

תגובות

טלספורט בפייסבוק