בקרוב בליגת העל

הפועל ר"ג עלתה למקום השלישי אחרי שסיימה את מפגש הצמרת עם הפועל רעננה בניצחון 1:3. הפועל חיפה ממשיכה לאבד גובה ולהראות רע, בני לוד ואחמד סבע ניצלו את המצב לניצחון בקרית אליעזר

יום שני 02 מרץ 2009
מערכת TELESPORT
הפועל רמת גן עשתה אחה"צ (שני) צעד משמעותי לעבר הבטחת מקומה בין חמש העולות אוטומטית לליגת העל. הפועל רעננה פיӡפסה הזדמנות להתברג במקומות גבוהים ולהמנע מהקירבה למקום השישי המוביל למשחקי מבחן. אחרי 21 מחזורים, תמונת העולות לליגת העל מתבהרת כשהפער בין קבוצות הצמרת למרכז הטבלה - עומד על 9 נקודות. חיפה ממשיכה לאבד גובה.

הפועל ר"ג - הפועל רעננߔ 1:3

חניכיו של יובל נעים פתחו מצוין ובדקה ה-20 מימשו את היתרון במרכז השדה. קובי חסן דייק מן הנקודה הלבנה וכבש את הראשון של ר"ג. רעננה הגיבה בשער שווין כ-5 דקות מהמחצית, כשכריסטיאנו דוס סנטוס מצא̠את הרשת והחזיר את האורחים למשחק.

לרמת גנים לקחה בדיוק דקה לחזור למשחק כשמור גולן ניצל את חוסר הריכוז של ההגנה האורחת והוריד את קבוצתו למחצית ביתרון 1:2. אקורד הסיום של המשחק התרחש בדקה ה-89 כשפצצה של שי חדד זәעזעה את הקורה וחדרה פנימה - 1:3 לר"ג בסיום.

הפועל חיפה - בני לוד 2:1

טעות קשה של שוער בני לוד, ניל אברבנל, הביאה את היתרון לחיפאים. השוער הרחיק לחוץ כדור מחוץ לרחבה בראשו והוצאה מהירה באדיבוߪו של מביא הכדורים - מצאה את ערן לוי מול שער ריק. 0:1 לחיפה.

המהלך שהתברר כמכריע ההתמודדות היה כניסתו של החלוץ אחמד סבע. החלוץ מצא את הרשת לקראת סיום המחצית הראשונה והוריד את קבוצתו בשיווין 1:1 למחצית והפיח תקӕוה ואמונה בניצחון. סבע השלים צמד ומהפך בדקה ה-51 כשדחק כדור מקרוב וקבע את תוצאת המשחק, חרם הלחץ של המארחים בדקות הסיום.2:1 לבני לוד בסיום. לוד מרוחקת 5 נקודות מהמקום השישי ומשחקי המבחן, חיפה רושמת משחק שישי ברציפות בו היא לא מנצחת בביתה.<Ţr/>

תגובות

6

טלספורט בפייסבוק