1

מארבע תצא אחת

הניצחון של בית"ר ירושלים על מכבי נתניה הפך את מאבק האליפות למאבק מרובע. שאלנו אנשי כדורגל מי תהיה הקבוצה שתיזכה בתואר הנכסף. הדיעות היו חלוקות. הכנסו לכתבה ותראו מה חושבים אנשۙ המקצוע שלנו

יום שלישי 03 מרץ 2009
שלמה חסיד

הניצחון של בית"ר ירושלים על נתניה אתמול, פתח לחלוטין את המירוץ לאליפות בפרוץ הסיבוב השלישי של ליגת העל. 

שאלנו אנשי כדורגל בכירים בישראל, מי לדעתם תזכה באליפות בתום העונה. הדיעות היו חלוקות.

אורי מלמיליאן, מזוהה כאחד הסמלים הגדולים של בית"ר ירושלים, אך הוא דווקא הולך על חיפה: "המירוץ אומנם פתוח לחלוטין, אבל אני מהמר על מכבי חיפה. חיפה נראית לי בשלה יותר מהאחרות. בית"ר ירושלים אומנם ߑתקופה יותר טובה מאשר קודם לכן, אבל יש לה בעיות ניהוליות שאי אפשר להתעלם מהן". 

אולי תרגיז בבקשה את אוהדי מכבי תל אביב

"הפועל תל אביב לא בשלה לקחת את התואר. אבל לא רק הפועל תל אביב. כך גם נתניה. בחיߤה יש רעב לאליפות, מה שלא קורה בבית"ר. מי שרוצה יותר מנצח ואני הולך עם חיפה".

גיא עזורי, עוד סמל בית"רי דווקא כן מאמין באלופה שתצליח לשמור על תוארה: "עוד לפני חודשיים, שבית"ר היתה רחוקה מהמאבק בצמۨת אמרתי שהיא לא אמרה את המילה האחרונה במאבק האליפות והסיפור נפתח לחלוטין. אני חושב שבית"ר תהיה האלופה כי יש לה את הסגל הטוב ביותר, היא מתחילה להידבק דווקא עכשיו שהמירוץ לאליפות נכנס לישורת האחרונה. יש לה איצטדיון טוב וקהל ביתי. אני מהמӨ על בית"ר, כל השאר נראות לי לא בשלות".

ערן קוליק, שהתפטר מבני לוד אמר: "קודם כל זה ברכה לכדורגל, הניצחון של בית"ר אתמול. עכשיו יש לנו עניין גם בצמרת וגם בתחתית. יהיה מעניין והכרעה לא תיפול לפני המחזור האחרەן. כל הקבוצות בצמרת הליגה יכולות להיות אלופות. אני עדיין חושב שמכבי חיפה טובה יותר מאחרות והיא תהיה האלופה, אבל זה יותר ניחוש ופחות מבוסס. נקווה שהמתח והעניין יתבטאו גם בעליה ברמה ואז בכלל לא תהיה לנו סיבה להתלונן".

גם מאמן הכדורסל, צביקה שרף מאמין במכבי חיפה: "אני חושב  שכל ארבע הקבוצות שמתמודדות בצמרת יכולות לקחת אליפות. אף אחד לא יכול להצביע על קבוצה שהיא טובה יותר מאחרות. עד לא מזמן היה נראה שחיפה תטייל לאליפות, אבל היא נעצרה עם שני הפסדים. פתאום בית&quͯt;ר חוזרת לעצמה, הפועל ת"א חוזרת לעצמה, אבל יש לה דרבי במשחק הקרוב". 

אז אולי מכבי נתניה תזכה

"מכבי נתניה הראתה מול חיפה שהיא מסוגלת לשחק טוב ולנצח יריבות מהשפיץ של הליגה ולכן אי אפשר לדעӪ מה יהיה, בטח שחיפה לא אמרה את המילה האחרונה. בסך הכול תהיה חגיגה לחובבי הכדורגל ומי שתרצה יותר היא זו שתנצח". 

תגובות

טלספורט בפייסבוק