יש נציגות בהצלבה

אולימפיאקוס של הלפרין ווייצ'יץ' הבטיחה את מקומה בשלב ההצלבה אחרי ניצחון 81:84 על מילאנו. היוונים יאבקו על המקום הראשון בשבוע הבא מול טאו ויטוריה. ניצחונות גם לפרטיזן על פנא ולסיינה על ציבונה

יום חמישי 05 מרץ 2009
מערכת TELESPORT
המחזור הלפני אחרון של שלב הטופ 16 של היורוליג הסתיים. המאבק של מכבי על כרטיס לשלב הבא אמנם תם, אך ביתר הבתים נאבקים על הזכות להשתתף בהצלבה. אולימפיאקוס עברה את מילאנו אחרי שהפסידה לה בסיבוב הקודם והיא תהיה בשלב הבא. סיינה ממשיכה בשלה, פנא ופרטיזן כבר בשלב הבא.

אולימפיאקוס - מילאנו 81:84

ינאקיס ואולימפיאקוס ילחמו על המקום הראשון, בשבוע הבא, מול טאߕ ויטוריה. המשחק הערב נתן הזדמנות לינאקיס לנקום על ההפסד באיטליה. המשחק נותר צמוד לאורך שלושה רבעים וקצת, עד שהיוונים פתחו מבערים ובריצה שהחלה בשלשה של יותם הלפרין, רצו ליתרון 7. לין גריר לקח את המשחק לידיים ובלם ניסיון לראמבק של מילאנו̬ בסיום 81:84 ליוצאי מכבי ואולימפיאקוס. האיטלקים נפרדים מהיורוליג.  וויצ'יץ' קלע 27 נקודות, בורוסיס סיים 25 ו-14 ריבאונדים, הלפרין קלע 10 נקודות, למילאנו קלע מייקל הול 27 נקודות, הוקינס 21 ויטאלי ופרייס קלעו 9 כ"א.
 
סיינה - ציבונה זאגרב 70:86

האיטלקים לא ממש התקשו לגבור בבית על ציבונה, זאת למרות שניצחון היה מבטיח לקרואטים מקום בשלב הבא. ציבונה נראתה טוב בפתיחה ושמרה על עצמה בפתיחה, עד שהגיעה הריצה של סיינה שברחה ליתרון דו ספרתי בלתי מחיק ורשמה לעצמה עוד ניצחון בדרך לפיינל פור. מקנטייר קלע 29 לסיינה, דומרקאנט הוסיף 14. לאורחים קלע רוזߙץ' 13, דאבור קוס הוסיף 12.

פרטיזן בלגרד - פנאתינייקוס 56:63

שתי הקבוצות כבר הבטיחו את מקומן בשלב הבא עוד לפני המפגש הערב. טריפקוביץ' סיים עם 12 נקודות לפרטיזן, לאסמה הוסיף 11 נקודות. ליוונים קלע דיאמנטידיס 21 פקוביץ' ופוטסיס סיימו עם 10 כ"א.

תגובות

טלספורט בפייסבוק