חיימואיץ' בחוץ - חרמון בפנים

לותר מתיאוס מפזר ערפל סביב ההרכב שיפתח ביום שבת מול הפועל ק"ש - דדי בן דיין אינו כשיר לחלוטין וישאר מחוץ לסגל. זפאטה יפתח במקומו של כנפו המאכזב, שינויים גם בחלק האחורי

שבת 07 מרץ 2009
אשר גולדברג

מאמן מכבי נתניה, לותר מתיאוס, צפוי להמשיך ולۑצע שינויים גם השבוע, כשהפעם, בחלק האחורי - ירכיב את גולן חרמון במקומו של זאב חיימוביץ', שפתח בתקופה האחרונה לצידו של לואיס מרין. מכבי נתניה חוזרת השבת לקופסא והלחץ במירוץ המרובע לתואר האליפות, מדביק&ͮbsp;שוב את הקבוצה, שרוצה לחזור למסלול הניצחונות ביום שבת במשחק בו תארח את הפועל ק"ש מהתחתית.

לותר מתיאוס שומר על ערפל סביב ההרכב וימסור רק סמוך למשחק את ההרכב שיעלה. מתיאוס אמור לבצע מספר שינויים בהרכב שנוצח 2:1 בטדי ע"י האלופה בית&űuot;ר ירושלים. המגן השמאלי דדי בן דיין עדיין סוחב פציעה ולא יהיה כשיר למשחק. צמד המגינים יהיו קלמי סבן ואוהד דגני הצעיר, שייכנס לנעליים הגדולות של בן דיין.

אבי כנפו, שפתח במשחק מול בית"ר והיה חלש, צפוי לרדת לספסל כאשר זפאטה הפנמי יפתח במקומו בהרכב.מתיאוס התכוון להחזיר את שלו מנשה להרכב כבר מחר, אבל החזרה תלויה בשחקן עצמו, שרעייתו אמורה ללדת בקרוב.

סוכן השחקנים דדה חדד, אמור לפסוק כבורר את תנאۙ עזיבתו של תיירי טאזמטה, ששוחרר חד צדדית והורד להתאמן עם הנוער.הנהלת מכבי נתניה מנסה למלא את הקופסא במשחק מחר ויצאה במבצע שיווק למכירת כרטיסים מוזלים. 

תגובות

טלספורט בפייסבוק