הפסד כואב כמו פירס(ינג)

NBA: פול פירס הוליך את בוסטון לנצחון על קליבלנד ולברון ג'יימס. דוויין ווייד הצטיין בניצחון מיאמי על טורונטו, הווארד בניצחון אורלנדו על הנטס

שבת 07 מרץ 2009
אור בס
שהווארד ספג שלוש עבירות בפתיחת הרבע השני, הנטס נכנסו למשחק חזק והחלו להילחם. דווין האריס ו-ווינס קארטר החלו להריץ את קבוצתם, קלעו באחוזים גבוהים (58.3%) כשהם מגינים היטב, וירדו למחצית בפיגור נקודה אחת בלבד.

המשחק התחדש בצורה טובה בעבור ניו ג'רזי, כשווינס קארטר קלע 12 נק' ברבע השלישי, והריץ את קבוצתו לריצת 2-10, וליתרון 8 נק'. אך היתרון היה שברירי,כשברבע הרביעי, המג'יק שבו לעצמם, רצו ריצת 4-13 מאוחרת, כשלואיס וטורקגלו מעלים את קבוצתם ליתרון 4 נק' בסמוך לסיום. 

ווינס קארטר עוד יכול היה לקלוע שלשה שתשווה את המשחק, אך הוא החטיא והנצחון נשאר בפלורידה.

הקלעים הבולטים באורלנדו היו דוויט הווארד (26 נק', 15 ריב'), ראשרד לואיס (21 נק')̬ מיקאל פייטרוס (14 נק' והיידו טורקגלו (13 נק'). בשורות הנטס בלטו דווין האריס (25 נק'), ווינס קארטר (19 נק') ו-יי ז'יאנליאן ( 11נק').


טורונטו - מיאמי 108:102

דוויין ווייד נתן עוד תצוגת תכלית הלילה בנצחון ההיט על הראפטורס, אותם הם לא נצחו מאז עונת 2007\2008.

ווייד פתח את המשחק מעולה,̠כשקלע 6 מ-8 מ-12 הנק' שלו ברבע הראשון, כשהוא מאמלל את השומר האישי שלו, אחד אנתוני פארקר. אולם, למרות שהראפטורס החטיאו את ששת הזריקות הראשונות שלהם, תשע נקודות של ברניאני הורידו אותם ביתרון 2 נק' בסוף הרבע.

אבל ווייד המשיך בשלו ודאג להוריד את ۞יאמי ביתרון שש נקודות למחצית. ברבע השלישי, ווייד המשיך כבשלו וההיט כבר הובילו בעשר נק' בסוף הרבע השלישי, כשלפתע התעוררו שחקני טורונטו והחלו לנגוס ביתרון בעזרת ריצת 2-11. אך לצערם הרב של הראפטורס, ביום כזה של דוויין ווייד, לא היה סיכוי שמיאמי יפסידו משחק ש۔יה להם בידיים, ואמנם ווייד עצמו טרח לסגור את הנצחון,בסל מנצח כדקה לסיום.

היה זה נצחון שני רצוף להיט מאז ינואר, והפסד רביעי רצוף לראפטורס.

כאמור, דוויין ווייד סיים עם 42 נק' פנומנליות. עוד קלעים בולטים בשורות ההיט̠היו מייקל ביסלי (12 נק'), אודוניס האסלם ומאריו צ'למארס (10 נק' כ"א). בשורות הראפטורס בלטו כריס בוש (34 נק'), אנדריאה ברניאני (23 נק'), אנתוני פארקר ̨16 נק') וג'ייסון קאפונו (10 נק').

יוסטון - פיניקס 112:116

הסנטר הוותיק של הסאנס,שאקיל אוני'ל, חגג הלילה את יום הולדתו ה-37, אך מתנה הולמת בדמות נצחון עۜ הרוקטס, הוא לא זכה לקבל מחבריו ומעצמו.

האמת היא שאף אחד ביוסטון לא תיכנן לעשות לו חיים קלים, וכבר בשניות המשחק הראשונות, יאו מינג מנע ממנו מלקלוע באמצעות חסימה, והבהיר לו כי זה לא היה טיול בפארק. אף על פי כן, הצליחו הסאߠס לרוץ 3-14 ברבע הראשון. בעוד שאק התקשה מול הענק הסיני מתחת לסלים, סטיב נאש וליאנדרו ברבוסה הצליחו להשחיל שלשות שהעניקו לסאנס את יתרונם הראשון במשחק.

אבל נראה שזה רק העיר יותר את הרוקטס, שיצאו לריצת 0-7 וליתרון עשר נק' הפרש במחצית.


אבל שחקני פיניקס ביצעו מספר טעויות בשניות הסיום, שעלו להם ביוקר ושלחו את רון ארטסט לקו, וזה קלע ונצח את המשחק לטובת הקבוצה המארחת.

היה זה ההפסד הרביעי ברציפות של הסאנס, והנצחון של הרוקטס העלה אותםĠלמקום הרביעי בביתם.

ארון ברוקס היה המצטיין בשורות הרוקטס, עם 30 נק'. רון ארטסט (21 נק'), קארל לאנדרי (16 נק'), לואיס סקולה ויאו מינג ( 15 נק' כ"א, 11 ריב' לסקולה ו-13 ריב' למינג). בשורות הסאנס בלט סטיב נאש עם 32 נק' ו-13 אס'. ליאנדרו בארבוסה קלע 24 נק', שאקיל אוניל ומאס בארנס קלעו 17 נק כ"א' וג'ייסון ריצ'רדסון (14 נק'). 

תגובות

טלספורט בפייסבוק